TŁUMACZ - TRANSLATOR
 

Paczkomat

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

RABAT 2% DLA NOWYCH KLIENTÓW (kolejne zakupy jeszcze taniej-przy art. bez promocji i rejestracji) DARMOWA WYSYŁKA OD 1000 zł. Zamówienia także telefoniczne: 880-880-450 (w godz. 10.00-16.00)

 

  Złoty Podział
 Już od czasów antycznych, proporcje u podstaw których leży Złoty     Podział, uważane są za uosobienie   piękna i estetyki. W czasach   obecnych, tę perfekcyjną harmonie znajdujemy również w sztuce, w   architekturze, w design i w wielu innych elementach.
 Złoty Podział ukazuje nam się na każdym kroku w naturze.

  Jako formuła do zachowania proporcji wymiarów, obowiązuje znana nam  z matematyki liczba „Phi“ 1,618.   Wszystkie nasze produkty szklane i   porcelanowe są projektowane dokładnie wg powyższych wymiarów.   Dzięki temu każda sztuka jest rozkoszą dla oka, będącą energetycznie w   zgodzie z życiodajną siłą.

 

 

  Ciąg Fibonacciego w Naturze

  Cyfrowy Ciąg Fibonacciego bazuje na tych samych zasadach jak Złoty  Podział i opisuje cechy   charakterystyczne procesu wzrostu, który możemy zaobserwować w naturze, na przykład w pozycji jaką   zajmują  kwiaty i liście w roślinach. To wynika między innymi z lewo- i  prawoskrętnych spirali o promieniu 8   do 13 lub 21 do 34 (wszystkie cyfry   ciągu Fibonacciego). Gdy podzielimy te liczby, zawsze otrzymamy wynik   1.618, lepiej znany jako « Phi » lub Złoty Podział.

 Każde pojedyncze ziarno w słonecznikowym koszu należy do lewoskrętnej i prawoskrętnej spirali.  Niezwykłe   jest to, że ilością spirali są  tylko sąsiednie liczby do tych znajdujących się w Ciągu Fibonacciego.    W słonecznikach dla przykładu można zawsze znaleźć kombinacje spirali 21/34, 34/55, 55/89 i w szczególności w dużych słonecznikach także 89/144 ziaren. Ta zasada znajduje swoje odzwierciedlenie również w stokrotkach, szyszkach, główkach kapusty, ananasie...
Sekwencja cyfr Ciągu Fibonacciego:
1+1=2, 1+2=3, 2+3=5, 3+5=8, 5+8=13 ...21+34=55, 34+55=89, 55+89=144 ...
Stosunek pomiędzy dwoma liczbami z Ciągu Fibonacciego wynosi zawsze 1,62 co stanowi Złoty Podział 34:21=1,62 55:34=1,62 89:55=1,62

 

Kwiat Życia 

Pradawny wzór Stworzenia
 Ten pełen siły symbol, odnaleźć można w wielu kulturach, religiach i ponownie w produktach - pewnego, bardzo dobrego powodu. W swoim pięknie i doskonałości, jest symbolem wiecznego procesu tworzenia oraz przyczynia się do nowego i harmonijnego ułożenia struktur wody.

 Kwiat Życia składa się z wielu, połączonych ze sobą kół. Punktem wyjścia jest koło pośrodku. Odzwierciedla ono geometryczną strukturę podstawową, która demonstruje, że każde Życie pierwotnie wywodzi się z jednego Źródła – podziału komórki. Podział komórki trwa tak długo, dopóki każda istota żywa nie odnajdzie pasującej do niego i z nim harmonizującej formy. Poprzez Kwiat Życia, znajdujący się na produktach, woda przypomina sobie o tym “pradawnym kodzie”. Woda układa się ponownie symetrycznie, zgodnie z jej strukturą podstawową, heksagonalną. I dokładnie ta heksagonalna forma podstawowa znajduje swoje odzwierciedlenie w Kwiecie Życia!


  Ponieważ wszystkie nasze produkty są kreowane z zastosowaniem Złotego Podziału, każdy z nich rewitalizuje wodę. Kwiat Życia na dnie naczyń dodatkowo wzbogaca wodę o pozytywne właściwości; powoduje, że zrewitalizowana woda jest jeszcze lepsza i bogatsza w smaku.
Kwiat wypalany jest od zewnątrz w szkle w temperaturze 600 °C

== WYSOKOWIRBRACYJNE Naczynia do WODY, PŁYNÓW.. KARAFKI, itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl