TŁUMACZ - TRANSLATOR
 

Formy płatności

 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Polecamy przelew internetowy - płatność do nas dotrze szybciej niż płatność elektroniczna. Poza tym; w przeciwieństwie do płatności elektronicznych - nie ma prowizji bankow.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - wpłaty za pośrednictwem Internetu – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Prowizja dla Dotpay 1,8%
  • e-Raty online - sklep umożliwia zakupy na raty za pośrednictwem Dotpay. Nie ma tu prowizji Dotpay. E-raty są możliwe w przypadku zakupu przedmiotu o wartości 300 - 20.000 zł. Składasz wniosek przez Internet, nie wychodząc z domu. Procedura szybka - minimum formalności i bez zbędnych dokumentów, oraz bezpieczna; bezpieczeństwo gwarantują Dotpay S.A  oraz bank mBank S.A.  W sklepie na stronie głównej i stronie przedmiotów widnieje zakładka, po kliknięciu na którą pokazuje się kalkulator rat oraz instrukcja. W przypadku chęci zakupu na raty należy dokonać zakupu na stronie sklepu, w formach płatności wybrać "Dotpay"; po zakupie zostaniesz przeniesiony na stronę Dotpay, na której wybierasz e-raty z mBank. Dalsze działania, wysokość rat, oprocentowanie itp. - wg instrukcji banku. mBank rozpatrzy Twój wniosek online; w przypadku decyzji pozytywnej poinformuje Ciebie i sklep, który rozpoczyna procedurę realizacji zamówienia i wysyła Towar do Ciebie.

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
Aktualną wersję regulaminu można wykupić na:
Shoper.pl > dowiedz się więcej (URL: https://www.shoper.pl/porady-prawne-dla-sklepow-internetowych/)

Jako nasz Klient możesz liczyć na nasze wsparcie:
telefoniczne | mailowe | webinary online

Tę stronę można zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl