TŁUMACZ - TRANSLATOR
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Raty w 15 minut - instrukcja

 

e-Raty online - sklep umożliwia zakupy na raty za pośrednictwem Dotpay. Koszt - 0 zł. E-raty są możliwe w przypadku zakupu przedmiotu o wartości 300 - 20.000 zł. Składasz wniosek przez Internet, nie wychodząc z domu. Procedura szybka - minimum formalności i bez zbędnych dokumentów, oraz bezpieczna; bezpieczeństwo gwarantują Dotpay S.A  oraz bank mBank S.A.

  W przypadku chęci zakupu na raty należy dokonać normalnego zakupu na stronie sklepu; lecz w "Płatnościach" należy zaznaczyć: "Płatność elektroniczna Dotpay" (zaznacza się to także dla rat); można wybrać "zakupy bez rejestracji", następnie w kilku krokach wprowadzasz swe dane, informacje teleadresowe itp, na koniec zobaczysz i klikasz na zielony przycisk "Potwierdzam zakup"; po chwili system automatycznie przeniesie Cie na stronę "dotpay.pl, (gdyby nie przeniósł automatycznie klikasz na: "Opłać zamówienie"); zostajesz przeniesiony n stronę "dotpay.pl"; widac tam dwa klawisze: ING i Blik, lecz nie klikasz na nie, a na link poniżej: "zmień metodę płatności". Po kliknięciu na ten link pojawiają się inne metody płatności; przewijasz stronę na sam dół, gdzie jest ostatni segment: "Raty". Należy kliknąć wyłącznie na "mBank" (nie klikać na "Alior bank", gdyż ten nie obsługuje rat). Po kliknięciu na "mBank" zostajesz przekierowany na stronę mBanku, gdzie wypełniasz wniosek kredytowy - i przesyłasz go online do banku. W ciągu kilkunastu minut otrzymasz mailem decyzje banku; w przypadku decyzji pozytywnej bank przelewa przyznane środki do dotpay, a ten powiadamia sklep. Sklep może wówczas wysłać towar.

 


 

 System ratalny to przede wszystkim praktyczna i bardzo popularna forma płatności. Jest wygodny zarówno dla klienta dokonującego zakupów on-line, jak i dla samego sklepu, który może zaoferować bezpieczną formę finansowania.

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

Korzyści:

  • Raty od początku do końca przez Internet w jednym oknie przeglądarki
  • Środki uruchamiane nawet w 15 minut
  • Dla zakupów o wartości od 300 do 20 000 zł
  • Bez zbędnych formalności i podpisywania papierowych umów
  • Pożyczka rozpatrywana 7 dni w tygodniu
  • Okres spłaty od 3 do 48 miesięcy
  • Bez konieczności posiadania i zakładania konta w mBank
  • Możliwość ubezpieczenia spłaty pożyczki
  • Umowa akceptowana jednorazowych hasłem SMS

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl