TŁUMACZ - TRANSLATOR
 

Raty w 15 minut - instrukcja

 

e-Raty online - sklep umożliwia zakupy na raty za pośrednictwem Dotpay. Koszt - 0 zł. E-raty są możliwe w przypadku zakupu przedmiotu o wartości 300 - 20.000 zł. Składasz wniosek przez Internet, nie wychodząc z domu. Procedura szybka - minimum formalności i bez zbędnych dokumentów, oraz bezpieczna; bezpieczeństwo gwarantują Dotpay S.A  oraz bank mBank S.A.

  W przypadku chęci zakupu na raty należy dokonać normalnego zakupu na stronie sklepu; w formach płatności wybrać "Płatność elektroniczną Dotpay" (zaznacza się to także dla rat); można wybrać "zakupy bez rejestracji", następnie w kilku krokach wprowadzasz swe dane, informacje teleadresowe itp, na koniec zobaczysz czerwony przycisk "Potwierdzam zakup"; w następnym kroku klikasz na: "Opłać zamówienie"- zostajesz przeniesiony n stronę "dotpay.pl"; widac tam dwa klawisze: ING i Blik, lecz nie klikasz na nie, a na link ponizej: "zmień metodę płatności". Po kliknieciu na ten klawisz pojawiaja się inne metody płatności; przewijasz stronę na sam dół, gdzie jest ostatni segment: "Raty". Należy kliknąć wyłącznie na "mBank" (nie klikać na "Alior bank", gdyż ten nie obsługuje rat). Po kliknięciu na "mBank" zostajesz przekierowany na stronę mBanku, gdzie wypełniasz wniosek kredytowy - i przesyłasz go online do banku. W ciągu kilkunastu minut otrzymasz mailem decyzje banku; w przypadku decyzji pozytywnej bank przelewa przyznane środki do dotpay, a ten powiadamia sklep. Sklep może wówczas wysłać towar.

Gdyby jednak wystąpiły trudności proceduralne prosimy o tel. do sklepu: 880-880-450


System ratalny to przede wszystkim praktyczna i bardzo popularna forma płatności. Jest wygodny zarówno dla klienta dokonującego zakupów on-line, jak i dla samego sklepu, który może zaoferować bezpieczną formę finansowania.

Wybierz np. ofertę sprzedaży ratalnej oferowanej przez mBank mRaty i zaproponuj swoim odbiorcom popularne rozwiązanie, które może się przełożyć na większą liczbę klientów i wolumen sprzedaży.

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

Korzyści:

- Raty od początku do końca przez Internet w jednym oknie przeglądarki

- Środki uruchamiane nawet w 15 minut

- Dla zakupów o wartości od 300 do 20 000 zł

- Bez zbędnych formalności i podpisywania papierowych umów

- Pożyczka rozpatrywana 7 dni w tygodniu

- Okres spłaty od 3 do 48 miesięcy

- Bez konieczności posiadania i zakładania konta w mBank

- Możliwość ubezpieczenia spłaty pożyczki

- Umowa akceptowana jednorazowych hasłem SMS

 
Aktualną wersję regulaminu można wykupić na:
Shoper.pl > dowiedz się więcej (URL: https://www.shoper.pl/porady-prawne-dla-sklepow-internetowych/)

Jako nasz Klient możesz liczyć na nasze wsparcie:
telefoniczne | mailowe | webinary online

Tę stronę można zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Raty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl