Produkt dnia

 RABAT 2% DLA NOWYCH KLIENTÓW (kolejne zakupy jeszcze taniej-przy art. bez promocji i zarejestrowaniu się). DARMOWA WYSYŁKA OD 1000 zł.  Raty. Zamówienia także telefoniczne, tel. 880.880.450

e-Raty w 15 minut - instrukcja

 

e-Raty online - sklep umożliwia zakupy na raty za pośrednictwem Dotpay. Koszt - 0 zł. E-raty są możliwe w przypadku zakupu przedmiotu o wartości 300 - 20.000 zł. Składasz wniosek przez Internet, nie wychodząc z domu. Procedura szybka - minimum formalności i bez zbędnych dokumentów, oraz bezpieczna; bezpieczeństwo gwarantują Dotpay S.A  oraz bank mBank S.A.  W sklepie na stronie głównej i stronie przedmiotów widnieje zakładka, po kliknięciu na którą pokazuje się kalkulator rat oraz skrócona instrukcja.

  W przypadku chęci zakupu na raty należy dokonać zakupu na stronie sklepu, i w formach płatności wybrać "Dotpay"; następnie w kilku krokach wprowadzasz swe dane, informacje teleadresowe itp, na koniec zobaczysz podsumowanie;  jeśli wszystko się zgadza klikasz na zielony przycisk "Zamawiam i płacę" - co oznacza potwierdzenie zakupu. Na ekranie pojawi się "Potwierdzenie" i zostaje wysłany mail do Ciebie; (pózniej odbierz wiadomość email i kliknij na link potwierdzający złożenie zamówienia.)

 Tymczasem nadal pozostajesz na stronie, gdyż procedura zakupu na raty nadal trwa; klikasz następnie na zielony klawisz: "Opłać zamówienie"; zostaniesz przekierowany na stronę dotpay.pl, gdzie masz do wyboru różne formy płatności; przewiń stronę do samego dołu - tam znajdziesz rozdział: "RATY". Należy kliknąć wyłącznie na "mBank" (nie klikać na "Alior bank", gdyż ten nie obsługuje rat). Po kliknięciu na "mBank" zostajesz przekierowany na stronę mBanku, gdzie wypełniasz wniosek kredytowy - i przesyłasz go online do banku. W ciągu kilkunastu minut otrzymasz mailem decyzje banku; w przypadku decyzji pozytywnej bank przelewa przyznane środki do dotpay, a ten powiadamia sklep. Sklep może wówczas wysłać towar.

Gdyby jednak wystąpiły trudności proceduralne prosimy o tel. do sklepu: 880-880-450

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl