TŁUMACZ - TRANSLATOR
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

JAPONSKA TARCZA OCHRONNA ANTYRADIATOR na SMARTOFN 4G/5G, RTV

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 75,00 zł 75.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 2815-8455A

Opis

 

JAPOŃSKI ANTYRADIATOR OGRANICZAJĄCY SZKODLIWE DZIAŁANIE POLA ELEKTROMAGNETYCZEGO, NA: TEL. KOMÓRKOWE, SMARTFONY 3G/4G/5G, ale tez i na tablety, laptopy, RTV...

Emiter jonów ujemnych, działających pozytywnie na człowieka....ORYGINAŁ

 Neutralizuje w dużym stopniu (nie całkowicie, ale lepsze to niż żadna ochrona; żeby odciąć całkowicie trzeba by się zamknąć w klatce Faradaya) szkodliwe działanie jonów dodatnich towarzyszących promieniowaniu elektromagnetycznemu emitowanemu przez urządzenia elektroniczne, jak telefony komórkowe, smartfony, tablety, komputery, telewizory itp.... Produkt wysoko zaawansowanej, japońskiej nanotechnologii.

  Kiedy cieszysz się wyrobami nowoczesnej technologii na co dzień, czy pomyślałeś kiedykolwiek, ze Twoje zdrowie jest zagrożone przez skutki działania tejże technologii? Szczególnie dotyczy to promieniowania elektromagnetycznego (EMF), emitowanego przez urządzenia elektrycznie i elektroniczne.

cPromieniowanie EMF jest bardzo szkodliwe dla organizmów żywych, a już szczególnie w przypadku telefonów komórkowych, smartfonów przykładanych do głowy; może zakłócać pole magnetyczne człowieka i pracę centralnego układu nerwowego, co może powodować wiele szkodliwych efektów, jak bóle i zawroty głowy, migreny, bezsenność, złe nastroje i samopoczucie, depresje, zaburzenia hormonalne, problemy z płodnością, wypadaniem włosów itp.

  Ultracienka Tarcza Energii Skalarnej wykonana wg. najnowszej japońskiej technologii neutralizuje w znacznym stopniu jonizację dodatnia, szkodliwą - towarzyszącą Polu elektromagnetycznemu EMF telefonów komórkowych, smartfonów 3G/4G/5G; także komputerów, laptopów, RTV itp. - przez generowanie jonów ujemnych.

Generuje 2200-2600 jonów ujemnych (potwierdzone - patrz zdjęcia z miernikiem). Trwałość 5 lat.

 

Badania naukowe potwierdziły, że dowolna koncentracja jonów ujemnych wpływa pozytywnie na organizm ludzi, roślin, zwierząt - bez skutków ubocznych.

 

Czym jest Energia Skalarna

 

  Energia Skalarna to energia przyszłości, zwana energią uzdrawiania. Utrzymuje biopole organizmu, przywraca również energię, która została osłabiona przez codzienne narażenie na negatywne wpływy, takie jak promieniowanie i smog elektromagnetyczny.

  Ciało ludzkie nie składa się wyłącznie ze stałych elementów fizycznych i chemicznych, lecz także z pola subtelnej energii, czy jesteśmy tego świadomi czy nie. Biopole otacza i przenika nasze ciało, a nazywane jest różnie: bioenergią, biopolem, energią życiową; Chińczycy nazywają ją "Chi", Hindusi - "Prana", Grecy - "Pneuma", Japończycy nazywają ją "Ki". Aby każda funkcja życiowa przebiegała prawidłowo, musi być zachowana równowaga energetyczna w organizmie, jak i wokół niego. Jakikolwiek brak równowagi może bowiem skutkować pogorszeniem funkcjonowania organizmu czy wręcz chorobą.

 

  Energia skalarna została odkryta w XIX wieku przez Jamesa Maxwella. Jednak za właściwego odkrywce energii skalarnej uważa się serbskiego wynalazcę Nikola Teslę. Prowadził on badania nad Energią Skalarną, m. in. nad bezprzewodowym przesyłaniem energii. Energia skalarna posiada zdolność przywracania równowagi organizmu narażonego na negatywny wpływ czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Energia ta neutralizuje negatywny wpływ fal elektromagnetycznych, poprawia krążenie i dotlenienie komórek, a tym samym pomaga przywrócić równowagę i wzmocnić nasze własne pole energetyczne. Jej pozytywne właściwości zostały opisane w książce doktora Johna G. Florendo „Korzyści energii skalarnej”. Oto niektóre korzyści z jej stosowania:

 

- wzmacnia ogólną odporność organizmu,

- poprawia odżywianie i detoksykację organizmu,

- zwiększa poziom energii w ciele,

- zmniejsza stany zapalne,

- łagodzi bóle i zmęczenie,

- wspomaga procesy regeneracyjne organizmu,

- poprawia krążenie, oczyszcza krew, normalizuje ciśnienie, przeciwdziała tworzeniu się zakrzepów,

- zmniejsza zakwaszenie organizmu i poprawia jego zasadowość,

- zwiększa jasność umysłu i koncentrację, dodaje energii,

- działa antydepresyjnie,

- neutralizuje szkodliwy wpływ smogu elektromagnetycznego poprzez tworzenie tarczy ochronnej i zwiększanie biopola organizmu,

- zwiększa poziom energii komórkowej do 70-90 mV, zapobiegając rozwojowi komórek nowotworowych,

- chroni DNA przed uszkodzeniami,

- poprawia jakość wody, w tym płynów komórkowych (a człowiek to w 80% woda). Jej jakość ma zatem zasadnicze znaczenie dla zdrowia.

 

Niestety - w obecnych czasach jesteśmy coraz bardziej zagrożeni w związku z negatywnym oddziaływaniem stresu, nieprawidłowej diety czy stylu życia, skażeniem środowiska naturalnego, smogu elektromagnetycznego, szczególnie promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez telefony komórkowe jak i maszty nadajników telefonii komórkowej, radiowej, komputerów czy telewizorów, mikrofal i innych urządzeń elektrycznych i elektronicznych...

 

  Skale zagrożenia unaocznia fakt, ze obecnie niemal wszyscy używają na okrągło telefonów komórkowych, smartfony, szczególnie młodzi ludzie... potem zdumienie dlaczego młodzi udzie zapadają na choroby typu nowotwór... Wszystkie te czynniki osłabiają naszą własną energię życiową i zakłócają jej swobodny przepływ oraz krążenie... W efekcie czujemy się słabsi, brak energii, apatia, depresja, pojawiają się bóle głowy, migreny, bezsenność, zaburzenia hormonalne, wypadanie włosów, w końcu choroby, włącznie z nowotworami…

Z pomocą przyjść nam wtedy mogą urządzenia bazujące na najnowszych osiągnięciach współczesnej nauki, wykorzystujące energie skalarna, takie jak medaliony skalarne, antyradiatory na telefony komórkowe, czy jonizatory wody z Tarczą Energii Skalarnej

(wszystkie w naszej ofercie - patrz inne oferty).


 

UWAGA: posiadamy MIERNIK JONÓW UJEMNYCH - (real zdjęcie ponizej), przed wysyłką każda sztuka jest nim sprawdzana, a wynik dołączany do wysyłki.

Dzięki temu - w odróżnieniu od konkurencji (która ma tylko zdjęcie miernika (i pomiar) z Internetu, a nie sam miernik :-) - możemy udowodnić, że nasz antyradiator jest oryginalny, nie podróbka.

Nasz oryginał osiąga 2200-2600 jonów, podróbki ok. 200-300. Nasz kosztuje 75 zl sztuka, konkurencja 10-12 zl sztuka... Nie dajcie się nabrać. Podróbek tu pełno - pochodzących głównie ze znanego chińskiego portalu, za to tanich.

 

 

Stosowanie:

  Zakłada się na lub pod baterią telefonu komórkowego, można zdjąć naklejkę ochronną aby przykleić, lub umieścić na baterii bez przyklejania pod pokrywa telefonu.

  Może być stosowany nie tylko do telefonów komórkowych, smartfonów, ale i innych urządzeń emitujących pole EM: kuchenek mikrofalowych, laptopów, telewizorów, monitorów, nawigacji GPS itp. Wystarczy jedynie położyć lub zdjąć naklejkę ochronną i przykleić do urządzenia.

 

W komplecie:

  • - Antyradiator, Emisja jonów ujemnych 2200-2600 jonów ujemnych
  • - Instrukcja polska
  • - Wymiary 48 x 32 mm
  • - faktura

Przy zamówieniu 4 szt - piąta gratis.

 

POWYŻSZY ANTYRADIATOR GSM MOŻESZ MIEĆ GRATIS JAKO DODATEK DO INNYCH URZĄDZEŃ-PATRZ INNE OFERTY.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl