JAPONSKI EMITER JONOW- na TEL, RTV. Energia Skalarna

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 75,99 zł 75.99 PLN
ilość szt.
Zyskujesz 42 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: 2815-8455A

Opis

 

ANTYRADIATOR OCHRONNY ograniczający szkodliwość pola EM tel. komórkowych, RTV, komputerów itp.

Neutralizuje w dużym stopniu (nie całkowicie, ale lepsze to niż żadna ochrona; żeby odciąć całkowicie trzeba by się zamknąć w klatce Faradaya) szkodliwe działanie jonów dodatnich towarzyszących promieniowaniu elektromagnetycznemu emitowanemu przez urządzenia elektroniczne, jak telefony komórkowe, smartfony, tablety, komputery, telewizory itp.... Produkt wysoko zaawansowanej, japońskiej nanotechnologii.

 Kiedy cieszysz się wyrobami nowoczesnej technologii na co dzień, czy pomyślałeś kiedykolwiek, ze Twoje zdrowie jest zagrożone przez skutki działania tejże technologii?  Szczególnie dotyczy to promieniowania elektromagnetycznego (EM), emitowanego przez urządzenia elektrycznie i elektroniczne.

 Promieniowanie EM jest bardzo szkodliwe dla organizmów żywych,  a już szczególnie w przypadku telefonów komórkowych, smartfonów przykładanych do głowy;  może zakłócać pole magnetyczne człowieka i pracę centralnego układu nerwowego, co może powodować wiele szkodliwych efektów, jak bóle i zawroty głowy, migreny, bezsenność, złe nastroje i samopoczucie, depresje, zaburzenia hormonalne, problemy z płodnością, wypadaniem włosów itp. 

 Ultracienki antyradiator wykonany wg najnowszej japońskiej technologii neutralizuje w znacznym stopniu szkodliwe promenowanie EM; neutralizuje powstające jony dodanie (szkodliwe), generując silną jonizację ujemną (pozytywną)

Generuje 1200-1600 jonów ujemnych (potwierdzone - patrz zdjęcia z miernikiem). Trwałość 5 lat.

 

Badania naukowe potwierdziły, że dowolna koncentracja jonów ujemnych wpływa pozytywnie na organizm ludzi, roślin, zwierząt - bez skutków ubocznych.

 

 

 

Zastosowanie:

 Zakłada się na lub pod baterią telefonu komórkowego, można zdjąć naklejkę ochronną aby przykleić, lub umieścić na baterii bez przyklejania pod pokrywa telefonu. 

 Może być stosowany nie tylko do telefonów komórkowych, smartfonów, ale i innych urządzeń emitujących pole EM: kuchenek mikrofalowych, laptopów, telewizorów, monitorów, nawigacji GPS itp. Wystarczy jedynie położyć lub zdjąć naklejkę ochronną i przykleić do urządzenia. 

 

W komplecie:

- Antyradiator, Emisja jonów ujemnych 1200-1600 jonów /cm3

- Instrukcja polska

- Wymiary 48 x 32  mm

- faktura

 Przy zamówieniu 4 szt-piąta gratis.

 

POWYŻSZY ANTYRADIATOR GSM MOŻESZ MIEĆ GRATIS JAKO DODATEK DO INNYCH URZĄDZEŃ-PATRZ INNE OFERTY.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl