TŁUMACZ - TRANSLATOR
 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

RABAT 2% DLA NOWYCH KLIENTÓW (kolejne zakupy jeszcze taniej-przy art. bez promocji i rejestracji) DARMOWA WYSYŁKA OD 1000 zł. Zamówienia także telefoniczne: 880-880-450 (w godz. 10.00-16.00)

JONIZATOR WODY 4 FILTRY. Dna, otyłość, zakwaszenie, cukrzyca etc.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.98
Kod produktu: 4088-574F9_20171013101127

Opis

 
UWAGA; OSTATNIA SZTUKA
 
 
PRZENOŚNY JONIZATOR
WODY ALKALICZNEJ
 
+ aż 4 FILTRY -
 
najmocniejszy
- z Tarczą Energii Skalarnej

To najlepsze na rynku urządzenie, które zamienia zwykłą wodę w wodę alkaliczną; podnosi pH i potencjał utleniania-redukcji ORP.

+ gratisy

Produkt wysoko zaawansowanej nanotechnologii. Dzięki połączeniu osiągnięć nauki z naturalnymi minerałami występującymi w przyrodzie - powstało urządzenie, które zamienia zwykłą wodę w czystą, energetyczną wodę jonizowana, która jest silnym niszczycielem m. in. komórek rakowych, spowalnia starzenie, zapobiega wielu chorobom...

Woda Alkaliczna - Najlepsza Woda Świata!

 

Jeśli cierpisz na:

otyłość, dnę moczanową (podagra, artretyzm), cukrzycę, osteoporozę, choroby serca, depresję i wszelkie inne choroby - to urządzenie jest dla Ciebie

(pod warunkiem że jest oryginalne, a nie podróbką.

 

Nie wiek, ale choroby powodują starzenie. Proces starzenia to nic innego jak zużycie składników mineralnych w celu neutralizacji kwaśnych produktów. Sucha skóra czy zmarszczki nie są oznaką starości, ale braku odpowiedniej wody.

Dziwimy się, że coraz więcej i coraz młodszych ludzi, nawet dzieci choruje na choroby wieku starczego. Zanieczyszczenie środowiska, złe nawyki żywieniowe, stres pogarszają przemianę materii. Przyczyną większości chorób jest zakwaszenie organizmu. Nowoczesna dieta która zakorzeniła się w krajach Zachodu (także w Polsce) składa się główne z pokarmu zakwaszającego nasz organizm: produkty mięsne, z białej maki, pieczywo białe, ryby, słodycze, kawa, soki, napoje, alkohol, soki pasteryzowane, napoje gazowane... Tak jedzą nasi przyjaciele, w taki sposób obchodzimy Święta...

Organizm stara się powstałe w procesie przemiany materii kwasy zneutralizować i usunąć, lecz w tym celu musi mieć odp. ilość minerałów alkalicznych, z których najważniejsze to: potas, sód, wapń, magnez. Niedobór tych minerałów zwiększa kwasowość organizmu i zmniejsza zasadowość krwi. Dozwolony zakres wskaźnika zasadowości krwi jest bardzo wąski: pH=7.3-7.45. Nawet niewielkie odchylenia od tych wartości prowadza do poważnych problemów zdrowotnych, a przy zwiększeniu kwasowości krwi do pH=6.95 człowiek traci przytomność i umiera.

Organizm nie jest w stanie sam pozbyć się wszystkich - często narastających latami- zanieczyszczeń kwasowych; gromadzą się one w różnych miejscach ciała. Przyczyną nadwagi, otyłości jest gromadzenie się w ciele nieusuniętych utwardzonych pozostałości kwasowych (cholesterol, siarczany, fosforany, kamienie nerkowe, moczowe...). W miejscach, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia kwasowe ulega zakłóceniu krążenie krwi, w efekcie do narządów nie dostaje się odp. ilość tlenu z krwią; ich funkcje są naruszane. Tak oto gromadzenie zanieczyszczeń kwasowych jest początkiem chorób, np.:- w przypadku niedoboru substancji alkalicznych organizm „pożycza” wapń z kości- co prowadzi do takich chorób jak osteoporoza; - w przypadku nadmiaru soli kwasu moczowego rodzi się dna moczanowa (podagra, artretyzm); - w przypadku braku jonów wapnia zakłóca się produkcja insuliny powstaje ryzyko cukrzycy; - jedną z przyczyn wysokiego cisnienia jest to, ze w kwaśnym środowisku krew gęstnieje.

Pozostałości kwasowe gromadzą się także w naczyniach krwionośnych. Organizm stara się przyklejać te cząsteczki do ścianek tętnic, a to ogranicza przeciek krwi, hamuje aktywność serca. W taki sposób zakłócane jest krążenie krwi, zaczynają się choroby serca, rozwija się miażdzyca. Zwiększony wysiłek fizyczny, sytuacje stresowe mogą spowodować nagły znaczny wzrost ciśnienia krwi i wypchnięcie pływających pozostałości, które mogą zatkać naczynia krwionośne... (ryzyko zawału, wylewów...) Jeżeli pijemy zjonizowaną wodę alkaliczną - pozostałości kwasowe są naturalnie rozpuszczane i usuwane. Choroby powstają zawsze w środowisku kwasowym; w środowisku alkalicznym nie może powstać żadna choroba.

Zakwaszenie - matką wszystkich chorób!

Przy stałym piciu wody alkalicznej (świeżo wytworzonej) skóra i całe ciało odzyskuje/zachowuje zdrowy, jędrny wygląd; wygładzają się zmarszczki, ciało odmładza się, włosy pięknieją, oczy błyszczą:-) Wyglądamy młodziej i piękniej :-)

 

WODA ALKALICZNA - NAJLEPSZA WODA ŚWIATA, WODA ŻYCIA (żywa, miękka) - jest miękką, bezwonną wodą o smaku wody deszczowej. Jej właściwości:

 • Alkalizuje (odkwasza) organizm
 • Jest lekko wchłaniana,
 • Naturalny środek pobudzający,
 • Przeciwutleniacz naturalny,
 • Mniejsze napięcie powierzchniowe,
 • Zmniejsza zakwaszenie organizmu,
 • Chroni zdrowe komórki,
 • Wzmacnia system immunologiczny organizmu.
 • Przy codziennym użyciu pobudzana jest naturalna energia organizmu, wspomagany system odnowy, zmniejsza się zakwaszenie ciała, polepsza się samopoczucie. W wodzie alkalicznej (świeżo wytworzonej) nie może się rozwinąć żadna choroba.

 

CECHY JONIZATORA WODY ALKALICZNEJ:

 • Można stosować wodę destylowaną (odwrócona osmoza), czego nie można w jonizatorach elektrycznych!
 • Najlepiej używać wody destylowanej lub wody z kranu (nie używać wód mineralnych!)
 • Przywraca równowagę kwasowo-zasadową organizmu (jej zaburzenia są przyczyną chorób)
 • Wytwarza wodę o ujemnym ORP, która ma działanie m.in. antyrakowe, odmładzające, odkwaszające
 • Zwiększa nawodnienie organizmu (małe cząsteczki wody-klastry), stąd woda jest łatwiej i szybciej przyswajana przez organizm
 • Zawiera nanonsrebro o działaniu przeciwbakteryjnym.
 • Woda zjonizowana dostarcza aktywne jony wodorowe
 • Duża ilość aktywowanego wodoru ułatwia eliminację aktywnego tlenu (wolnych rodników, dzięki czemu nie atakują zdrowych komórek)
 • Im dłużej działa (im dłużej woda jest w termosie) tym wyższe pH i ORP

 

BADANIA

Badania własne; do testów użyto wody z kranu- wyniki:

- start: pH 7,5; ORP +157

 

- po 15 min.: pH 7,7; ORP - 8mV


- po 30 min.: pH 8,0; ORP -44 mV

itd. W zależności od różnych właściwości wody wejściowej wyniki mogą się różnić.

BUDOWA:

Zawiera różne minerały, m. in. turmalin, zeolit, kamienie maifanshi, nefryt, jadeit, glinka, sproszkowane nanosrebro, glinka kaolinowa. Zostały one naukowo dobrane w celu osiągnięcia optymalnego efektu. Wystarczy wlać do jonizatora zwykłą wodę, np. z kranu- następuje aktywacja minerałów dzięki czemu woda uzyskuje właściwości wody jonizowanej: podniesienie poziomu pH i parametru elektrycznego ORP;

Turmalin - zwany "elektrycznym kamieniem"; odkryty w Brazylii. Turmalin to kamień szlachetny, który w naturalny sposób pobudza krążenie krwi w całym ciele człowieka. Naturalny turmalin emituje słabe elektrony, promienie podczerwieni dalekiej oraz jony ujemne co w efekcie powoduje pobudzenie krążenia, regeneracje i uzdrawianie żywych komórek.

W kontakcie z wodą naturalnie wywołuje reakcję elektrolizy, wytwarza jony ujemne (potencjał ORP), a także zmniejsza rozmiar klastrów - cząsteczek wody, co czyni je mniejszymi i łatwiej przyswajalnymi przez komórki organizmu.

Nefryt - minerał ten zawiera wiele naturalnych mikroelementów przyswajalnych przez organizm, takich jak: krzemiany wapnia, magnezu i żelaza. Jego wytrzymałość jest większa od stali i jest odporny na ścieranie. Ma tę zaletę że utrzymuje ciepło dłużej niż inne kamienie. Nefryt jest kamieniem półszlachetnym będącym naturalnym przewodnikiem długich promieni podczerwonych o tej samej fali co ludzkie ciało 7-14 mikronów. W wielu wydaniach medycyny wschodniej nefryt opisany jest jako kamień leczniczy, sprzyjający wydalaniu złogów z organizmu oraz mający pozytywny wpływ na tkanki. Kamień ten może także z powodzeniem zastępować cieplne i rozgrzewające kompresy. Nefryt sprzyja również wzmocnieniu i regeneracji - odmładza organizm, przez co wydłuża życie. Średniowieczni lekarze twierdzili, ze cierpiący na schorzenia nerek, migreny i zaburzenia wzroku powinni nosić paciorki z nefrytu.

Zeolit – nazwa znaczy „wrzące kamienie”, gdyż pod wpływem ogrzewania zawarta w nich woda „wrze”, „pieni się”, pokrywając powierzchnię minerału pęcherzykami. Przyciąga i wchłania wolne rodniki, cząstki wirusów, substancje rakotwórcze - dezaktywuje je i eliminuje.
Zeolit był używany po eksplozji elektrowni atomowej w Czarnobylu i ostatnio w Fukushimie w celu zmniejszenia skażenia środowiska. Natomiast dzieciom dawano ciastka z zeolitem, by nie zachorowały na chorobę popromienną. Świetnie wiąże metale ciężkie i toksyny dzięki swojej porowatej strukturze, pełnej pustych kanalików, porów. Zachowuje się jak magnes - jest naładowany ujemnie, zatem przyciąga i "więzi" w pustych kanałach swej struktury dodatnio naładowane cząstki metali ciężkich (rtęć, ołów, arsen, kadm, stront, nikiel, aluminium, żelazo), pestycydów, herbicydów, nitrozamin (powodujących raka, obecne przy obróbce mięsa) - i innych ciężkich toksyn wiążąc je i nie pozwalając im ponownie się wydostać.

Zeolit to także unikatowy naturalny mineralny przeciwutleniacz, alkalizuje (podnosi pH), reguluje poziom cukru we krwi. Ma działanie oczyszczające, przeciwgrzybicze, antybakteryjne, antyseptyczne, przeciwnowotworowe; stosowany w onkologii oczyszcza organizm po chemio i radioterapii; zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej (tkanka tłuszczowa to magazyn toksyn; w ten sposób organizm broni się przed zatruciem. Jeśli usuniemy toksyny przy pomocy zeolitu, zmniejszy się magazynek tłuszczowy i poprawi się metabolizm); przy dużym wysiłku obniża poziom kwasu mlekowego i amoniaku w organiźmie, czyli poprawia wydolność fizyczną jak i mentalną.

Mainfanshi – granulat o bogatej chemicznie kompozycji mającej bardzo korzystne oddziaływanie na ludzki organizm, używany w medycynie jako dodatek do kąpieli oraz do wody pitnej, gdyż w naturalny sposób pochłania zanieczyszczenia rtęcią, kadmem, chlorem, bakteryjne itp. Woda aktywowana tym mineralnym granulatem pochłania toksyny z naszego organizmu, reguluje metabolizm i dostarcza korzystnych dla naszego zdrowia pierwiastków.

Muyu Jade – (Jadeit, zwany tez "kamieniem nerkowym") stanowi poszukiwany, atrakcyjny i wysoko ceniony kamień. Już w starożytności przypisywano mu szereg właściwości leczniczych i ceniono bardziej niż złoto. Badania fizyko-chemiczne jadeitu potwierdzają zawartość aż 26 rodzajów różnych pierwiastków, najważniejsze to potas, magnez, selen, żelazo, lit, cynk i inne, a ich liczba jest od dwóch do ośmiu razy wyższa niż w innych minerałach. Jeśli włożymy go do zwykłej wody to po 2 godzinach otrzymamy wodę wysoko zmineralizowaną bogatą w pozytywnie oddziałujące na nasz organizm pierwiastki.

Glinki – które zawierają liczne, bardzo cenne składniki mineralne, bogate w wiele pierwiastków śladowych. Glinka ma uniwersalne, prozdrowotne działanie, często zastępuje współczesną medycynę, niejednokrotnie przynosząc zaskakujące efekty, pomagając w przypadkach, z którymi nie mogą sobie poradzić lekarze. Glinkę można stosować wewnętrznie i zewnętrznie, jest ona również doskonałym środkiem używanym w profilaktyce wielu chorób i ogólnie wspomagającym ludzkie zdrowie.
Neutralizuje ona toksyczne substancje, normalizuje pH płynów ustrojowych, posiada działanie antyseptyczne, zapobiegając kolonizacji i namnażaniu się niebezpiecznych patogenów. Zawarte w glince enzymy skutecznie oczyszczają krew, usprawniając funkcjonowanie układu krwionośnego.
Przyspiesza ona gojenie ran i wrzodów, a także działa antyseptycznie. Glinka również zapobiega bolesnym wzdęciom, absorbując gazy w jelitach, ma działanie silnie anty pasożytnicze oraz działa pobudzająco na gruczoły wydzielania wewnętrznego.

Stosowana w kosmetyce i medycynie w różnego rodzajach maseczkach i leczniczych okładach ze względu na właściwości antyalergiczne, przeciwbólowe, zapobiegające infekcjom oraz skuteczne wchłanianie zanieczyszczeń i toksyn. Glinki eliminują alergie pokarmowe, różnego rodzaju zatrucia, infekcje bakteryjne, grypy żołądkowe itp.

Kaolin – glinka porcelanowa, szczególnie wykorzystywana w kosmetyce ze względu na zdolność pochłaniania substancji oleistych, matowienie skóry oraz pokrycie niedoskonałości. Jej naturalne pochodzenie sprawia, że doskonale wpływa na stan ludzkiej skóry przynosząc liczne dobrodziejstwa wszystkich zawartych w niej minerałów. Glinka ma silne właściwości absorpcyjne, pochłania zanieczyszczenia z powierzchni skóry, jednocześnie dostarczając jej wielu mikro- i makroelementów. Skóra staje się gładka i lśniąca, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Glinka reguluje również prace gruczołów łojowych, co jest szczególnie ważne dla osób posiadających tłustą skórę. Usuwa ona martwy naskórek i stymuluje regenerację tkanek. Sprawia, że nasz skóra przez wiele lat wygląda młodo.

Nanosrebro – silny inhibitor patogenów, mikroorganizmów takich jak coliform, Neisseria gonorrhoeae, Chlamydia trachomatis itp. Używane do odkażania, przy kontakcie z woda potęguje silne działanie bakteriobójcze, polepszając jej jakość.

 

FAKT CZY MIT? - czy żołądek neutralizuje zjonizowaną wodę alkaliczną?

W normalnych warunkach sok żołądkowy jest silnie kwaśny. Organizm go nie magazynuje, lecz wytwarza w miarę potrzeby, gdy pokarm dostaje się do żołądka. Gdy znajdzie się w nim zjonizowana woda alkaliczna, żołądek walczy ze wzrastającym pH i wydziela większe ilości kwasu. Lecz wbrew pozorom nie zmniejsza to działania zjonizowanej wody alkalicznej - podczas tworzenia się kwasu żołądkowego powstają też produkty uboczne, takie jak dwuwęglany sodu i potasu. One dostają się nie do żołądka, ale do krwi. Te substancje dopełniają zapas związków alkalicznych we krwi, są jej tzw. buforem alkalicznym. Jego funkcją jest neutralizacja nadkwasoty wszystkich narządów. W procesie zwiększonej produkcji soku żołądkowego powstaje więc większa ilość związków alkalicznych, które dostają się do krwi i alkalizują organizm.

 

 

Technologia japońska.

 

 
 • Pojemność 0,40 litra, masa ok 550 g
 • 2 filtry wymienne, (+ 2 gratis, razem 4)
 • Żywotność filtra: ok. 2000 napełnień, potem tylko wymiana filtra (zapasowy gratis).
 • Bez dodatkowych kosztów eksploatacji
 • Przenośny charakter urządzenia umożliwia zabranie go wszędzie i zawsze,
 • Niewielki rozmiar 20 x 7 cm; w tubie - ok. 8 x 22 cm.
 • Dodatkowo: pokrowiec czarno-szary
 • Gwarancja
 • Polska instrukcja

W sklepach można spotkać butelkowaną lub w saszetkach itp - wg. napisów na etykietach: "zjonizowaną wodę alkaliczna". Nie jest to woda alkaliczna, to jedynie chwyt marketingowy; taka woda bowiem (ponieważ nie jest świeża) w najlepszym wypadku może być nazwana wodą zasadową, gdyż ORP w takiej wodzie nie utrzymuje ujemnych wartości.


Charakterystyka alkalicznej wody zjonizowanej:

Wodę jonizowaną charakteryzują dwa parametry: potencjał utleniania i redukcji: „ORP” (mV), oraz wskaźnik wodorowy: „pH”. Woda zjonizowana posiada energię elektryczną, którą można mierzyć w milivoltach (mV), ; może mieć wartość ujemną lub dodatnią, która zwiększa się lub zanika wraz z upływem czasu. Woda alkaliczna ma wartości ORP ujemne (ORP-), woda kwasowa - dodatnie (ORP+). Wartości pH zawarte są w przedziale 0-14 jednostek. Niższe pH wody oznacza kwasowość, wyższe pH - alkaliczność wody. pH wody alkalicznej zawiera się w przedziale od 7 do 12, a kwasowej od 7 do 2. Woda pitna jest neutralna i ma pH ok. 7-7.5

 
 

1- Jonizator wody alkalicznej + Energia Skalarna
2- 4 filtry (2 filtry + 2 zapasowe)
3- Elegancka żółta tuba - idealne na prezent
4- Wydawnictwo Broszura: "Woda alkaliczna - właściwości i zastosowanie"
5- Wydawnictwo Broszura z polską instrukcją
6- Faktura
 
  + GRATISY:
+ 2 filtry zapasowe
+ japoński antyradiator ograniczający szkodliwość pola EM tel. komórkowych, RTV 
+ elegancki pokrowiec sznurowy, z paskami do noszenia na ramieniu i przy biodrze (patrz zdjęcia obok i wyżej)
 
 
 
 
W ciągu ostatnich 30 lat świat fascynują wskaźniki zdrowia populacji Japonii, Korei Południowej. W tych krajach wprowadzane są nowoczesne technologie poprawy jakości wody i jej indykatorów biologicznych. W 1965 r. Departament Zdrowia w Japonii zatwierdził wodę alkaliczną jako środek medyczny. W Japonii picie wody alkalicznej to styl życia; prawie co 5 osoba używa wody alkalicznej. Co roku do tej wielkiej grupy ludzi dochodzi kolejny milion. Zarówno w Japonii jak i w Korei woda zjonizowana jest wykorzystywana do leczenia różnych dolegliwości. W szpitalach zamiast drogich i kontrowersyjnych leków używa się wody alkalicznej lub kwaśnej.

 
Opinie o produkcie
-----------------------

Joanna 7 Listopada 2020

Faktycznie cala rodzina czuje się coraz lepiej...i nasze zwierzeta nabraly wigoru… dziekujemy


Anna 1 Grudnia 2020

Mogę tylko powiedzieć, ze żałuję, iż nie wiedziałam o tym jonizatorze wcześniej...ja, mąż i dzieci mogliśmy się pozbyć wcześniej różnych dolegliwości, zamiast cierpiec..


Jan 17 Stycznia 2021

Podziękowanie - wszystko działa na 100%


Krystyna 5 Marca 2021

Urządzenie super, kupiłam drugie dla mojej mamy. Bardzo polecam!!!


Patryk 21 Kwietnia 2021

Niezbyt wierzyłem, tymczasem działanie przeszło moje oczekiwania...czuje na sobie różne dobre działania tej wody, samopoczucie coraz lepsze, ustępują różne dolegliwości, których lekarze oczywiście nie umieli zdiagnozować… wreszcie coś co działa!


Jan 6 Czerwca 2021

Faktycznie coś w tym jest, cala rodzina czuje się lepiej, woda smaczna… rzeczywiście działa, jak mówili; wreszcie firma, która nie łże, jak inne… miłe i profesjonalne podecie, szef kompetentny, poza tym czuje się ze pragnie pomagać innym… będę stałym klientem tego sklepu.


Zbigniew 3 Lipca 2021

Po dwu tygodniach picia wody z jonizatora obniżyłem ilość podawanej insuliny o 25 procent"


 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl