TŁUMACZ - TRANSLATOR
 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Rabat 2% dla nowych klientów (przy art. bez promocji i zarejestrowaniu się). Od 1000 zł wysyłka gratis. Zamówienia także telefoniczne, nr: 880.880.450 (10.00-16.00)

JONIZATOR WODY ALKALICZNEJ + SREBRNEJ 3L bez chloru, siarki + MIERNIK pH. Dna, otyłość, zakwaszenie, cukrzyca etc.

109
 • promocja
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 1 649,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

1649.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 649,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Cena w innych sklepach: 2 500,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 4E58-7324F

Opis


"Zjonizowana woda alkaliczna, wytwarzana za pomocą jonizatora wody, to największy wynalazek w dziedzinie zdrowia od czasu wynalezienia penicyliny przez Aleksandra Fleminga"

Dr. W. Kelley, Kolegium Medycyny Metabolicznej, autor książki: „Leczenie nowotworów”

JONIZATOR WODY ALKALICZNEJ i SREBRNEJ Aquator Silver 3Litry

WODA PITNA BEZ CHLORU, SIARKI; NEUTRALIZACJA WOLNYCH RODNIKÓW + WODA SREBRNA - zabójca bakterii, wirusów i grzybic.

NEUTRALIZACJA WOLNYCH RODNIKÓW; osiąga do 11 pH, ORP do -1000 mV + WODA SREBRNA, zabójca bakterii, wirusów, grzybów. Srebro to jedyny pierwiastek w przyrodzie, na który te patogeny nie potrafią się uodpornić - w przeciwieństwie do antybiotyków !

Najnowszy model + 4 gratisy oraz filtr na kran Quatorfilter + elektroniczny miernik pH wody  za 1 zł

 Jonizator wody alkalicznej 3 litrowy (z elektrodą srebrną) – to urządzenie domowe w kształcie dzbanka, które - wykorzystując proces elektrolizy wody - w ciągu kilku minut przetwarza zwykłą wodę w:

Wodę alkaliczną [żywą] -2,3 litra i

wodę kwasową [martwą]- 0,7 litra.

 

Dodatkowo produkuje

wodę srebrną -3 litry, o różnych, dowolnych stężeniach.

 

+6 gratisów

 

Woda Alkaliczna - Woda która leczy. Najlepsza Woda Świata!

 

Jeśli cierpisz na:

otyłość, dnę moczanową (podagra, artretyzm), cukrzycę, osteoporozę, choroby serca, depresję i wszelkie inne choroby - to urządzenie jest dla Ciebie, oczywiście jeśli jest oryginalne. Strzeż się podróbek!

 

Nie wiek, ale choroby powodują starzenie. Proces starzenia to nic innego jak zużycie składników mineralnych w celu neutralizacji kwaśnych produktów. Sucha skóra czy zmarszczki nie są oznaką starości, ale braku odpowiedniej wody.

Dziwimy się, że coraz więcej i coraz młodszych ludzi, nawet dzieci choruje na choroby wieku starczego. Zanieczyszczenie środowiska, złe nawyki żywieniowe, stres pogarszają przemianę materii. Przyczyną większości chorób jest zakwaszenie organizmu. Nowoczesna dieta która zakorzeniła się w krajach Zachodu (także w Polsce) składa się główne z pokarmu zakwaszającego nasz organizm: produkty mięsne, z białej maki, pieczywo białe, ryby, słodycze, kawa, soki, napoje, alkohol, soki pasteryzowane, napoje gazowane... Tak jedzą nasi przyjaciele, w taki sposób obchodzimy Święta...

Organizm stara się powstałe w procesie przemiany materii kwasy zneutralizować i usunąć, lecz w tym celu musi mieć odp. ilość minerałów alkalicznych, z których najważniejsze to: potas, sód, wapń, magnez. Niedobór tych minerałów zwiększa kwasowość organizmu i zmniejsza zasadowość krwi. Dozwolony zakres wskaźnika zasadowości krwi jest bardzo wąski: pH=7.3-7.45. Nawet niewielkie odchylenia od tych wartości prowadza do poważnych problemów zdrowotnych, a przy zwiększeniu kwasowości krwi do pH=6.95 człowiek traci przytomność i umiera.

Organizm nie jest w stanie sam pozbyć się wszystkich - często narastających latami- zanieczyszczeń kwasowych; gromadzą się one w różnych miejscach ciała. Przyczyną nadwagi, otyłości jest gromadzenie się w ciele nieusuniętych utwardzonych pozostałości kwasowych (cholesterol, siarczany, fosforany, kamienie nerkowe, moczowe...). W miejscach, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia kwasowe ulega zakłóceniu krążenie krwi, w efekcie do narządów nie dostaje się odp. ilość tlenu z krwią; ich funkcje są naruszane. Tak oto gromadzenie zanieczyszczeń kwasowych jest początkiem chorób, np.:- w przypadku niedoboru substancji alkalicznych organizm „pożycza” wapń z kości- co prowadzi do takich chorób jak osteoporoza; - w przypadku nadmiaru soli kwasu moczowego rodzi się dna moczanowa (podagra, artretyzm); - w przypadku braku jonów wapnia zakłóca się produkcja insuliny powstaje ryzyko cukrzycy; - jedną z przyczyn wysokiego cisnienia jest to, ze w kwaśnym środowisku krew gęstnieje.

Pozostałości kwasowe gromadzą się także w naczyniach krwionośnych. Organizm stara się przyklejać te cząsteczki do ścianek tętnic, a to ogranicza przeciek krwi, hamuje aktywność serca. W taki sposób zakłócane jest krążenie krwi, zaczynają się choroby serca, rozwija się miażdzyca. Zwiększony wysiłek fizyczny, sytuacje stresowe mogą spowodować nagły znaczny wzrost ciśnienia krwi i wypchnięcie pływających pozostałości, które mogą zatkać naczynia krwionośne... (ryzyko zawału, wylewów...) Jeżeli pijemy zjonizowaną wodę alkaliczną - pozostałości kwasowe są naturalnie rozpuszczane i usuwane. Choroby powstają zawsze w środowisku kwasowym; w środowisku alkalicznym nie może powstać żadna choroba.

ZAKWASZENIE - MATKĄ WSZYSTKICH CHORÓB.

Przy stałym piciu wody alkalicznej (świeżej, nie butelkowanej - to już nie alkaliczna!) - skóra i całe ciało odzyskuje - zachowuje zdrowy wygląd; wygładzają się zmarszczki, cera poprawia, znika cellulit, wzrasta energia i libido, opóźnia się proces siwienia i starzenia, włosy pięknieją, oczy błyszczą:-) Wyglądamy młodziej i piękniej :-)

 

WODA ALKALICZNA - NAJLEPSZA WODA ŚWIATA, WODA KTÓRA LECZY(żywa, miękka) - jest miękką, bezwonną wodą o smaku wody deszczowej. Jej właściwości:

 • Alkalizuje (odkwasza) organizm
 • Jest lekko wchłaniana,
 • Naturalny środek pobudzający,
 • Przeciwutleniacz naturalny,
 • Mniejsze napięcie powierzchniowe,
 • Zmniejsza zakwaszenie organizmu,
 • Chroni zdrowe komórki,
 • Wzmacnia system immunologiczny organizmu.
 • Przy codziennym użyciu pobudzana jest naturalna energia organizmu, wspomagany system odnowy, zmniejsza się zakwaszenie ciała, polepsza się samopoczucie. W wodzie alkalicznej (świeżo wytworzonej) nie może się rozwinąć żadna choroba.

 

WODA KWASOWA, KWAŚNA (martwa, twarda) posiada dodatni ładunek elektryczny. Woda kwasowa ma kwaśny smak, zapach kwasu i chloru. Jej właściwości to:

 • Naturalny środek bakteriobójczy,
 • Ma właściwości antyseptyczne, antyalergiczne, przeciwzapalne,
 • Niszczy martwe i uszkodzone komórki oraz ciała obce próbujące przedostać się do organizmu,
 • Zwalcza różnorodne choroby, które są powodowane bakteriami,
 • Zwalcza niszczycieli roślin, grzybki i inne organizmy powodujące choroby.,
 • Niszczy bakterie i mikroby.
 • Woda kwasowa jest w większości przeznaczona dla użytku zewnętrznego: do dezynfekcji ran, odnowy naturalnej kwasowości skóry, dezynfekcji pomieszczeń, w ekologicznej gospodarce.

 

Woda srebrna [srebro koloidalne]

Niezastąpiony środek bakteriobójczy: błyskawicznie unicestwia ponad 650 chorobotwórczych drobnoustrojów; zabija wirusy, bakterie i grzyby (antybiotyki tylko bakterie i tylko kilka rodzajów) - przy tym nie szkodząc; nie uszkadzając dobroczynnej floty bakteryjnej. Natomiast leki chemiczne zawsze maja skutki uboczne. Już od dawna ludzie znali pożyteczne właściwości tego pierwiastka, nieprzypadkowo określanego jako "naturalny antybiotyk". Chcąc nasycić wodę srebrem w warunkach domowych, trzymano ją w srebrnych naczyniach oraz wkładano do niej srebrne narzędzia lub monety. Jednak srebrne naczynia i inne narzędzia są wytwarzane nie z czystego srebra, lecz z jego stopów z różnymi innymi metalami. W takim wypadku do wody mogą się przedostawać różne szkodliwe domieszki. Prymitywne metody otrzymywania wody srebrnej zastąpiono nowym, efektywnym i bezpiecznym sposobem . W procesie elektrolizy jonizator wody ze srebra najwyższej próby (99,99%) nasyca wodę określona ilością jonów srebra.


  

CHARAKTERYSTYKA WODY ZJONIZOWANEJ, w TYM ALKALICZNEJ:

Wodę jonizowaną charakteryzują dwa parametry: potencjał utleniania i redukcji: „ORP” (mV), oraz wskaźnik wodorowy: „pH”. Woda zjonizowana posiada energię elektryczną (ORP), którą można mierzyć w milivoltach (mV), ; może mieć wartość ujemną lub dodatnią, która zwiększa się lub zanika wraz z upływem czasu. Woda alkaliczna ma wartości ORP ujemne (ORP-), woda kwasowa - dodatnie (ORP+). Wartości pH zawarte są w przedziale 0-14 jednostek. Niższe pH wody oznacza kwasowość, wyższe pH - alkaliczność wody. pH wody alkalicznej zawiera się w przedziale od 7 do 12, a kwasowej od 7 do 2. Woda pitna jest neutralna i ma pH ok. 7-7.5

Dla zdrowia istotniejszy jest czynnik ORP niż pH, bo to ujemne ORP (im bardziej ujemne tym lepiej) eliminuje wolne rodniki, a nie pH. Zatem woda alkaliczna jest faktycznie "alkaliczną" tylko wtedy, kiedy ma wysoki i ORP i pH razem - a taka jest jedynie zaraz po wytworzeniu. Warto wiedzieć, że zjonizowana woda alkaliczna nadany ujemny potencjał ORP utrzymuje stosunkowo niedługo; już po 30 sekundach od wytworzenia zaczyna wracać do stanu początkowego (zjawisko fizyczne). Dlatego zjonizowaną wodę alkaliczną należy zużyć szybko, najlepiej natychmiast – póki jest świeża i najlepsza.

W sklepach można spotkać butelkowaną - przynajmniej według napisów na etykietkach - zjonizowaną wodę "alkaliczną"; lecz taka woda, w najlepszym wypadku, może być nazwana jedynie wodą zasadową, gdyż ORP w takiej wodzie nie zachowuje ujemnych wartości (kiedy ma wysoki tylko pH ale zerowy lub dodatni ORP - to już nie woda alkaliczna).


 

PIĘĆ ZALET ZJONIZOWANEJ WODY ALKALICZNEJ:

1. Przeciwutleniacz naturalny

Zwykła woda bardzo dobrze nawadnia nasz organizm, ale sama w sobie jest "utleniająca", co jest przyczyną nowotworu u 2 na 100 000 osób. "Utlenianie" jest także przyczyną między innymi rdzewienia gwoździ oraz chorób komórek w ciele ludzkim. Alkaliczna woda jonizowana nie jest "utleniająca", wręcz przeciwnie; odwraca efekty utleniania i leczy komórki, jest naturalnym silnym przeciwutleniaczem. Ujemny ORP (-150 ...- 250 mV) - oznacza, że w wodzie alkalicznej są wolne elektrony, tj. elektrony, które mogą być przekazane. Ta właściwość jest szczególnie skuteczna przy neutralizacji szkodliwych skutków wpływu wolnych rodników. Wiadomo, że wolne rodniki to cząsteczki, którym brakuje elektronu. Są to nadtlenki, cząsteczki tlenu bez jednego elektronu itd. W organizmie powstają one naturalnie, w procesie reakcji metabolicznych. Odpowiednia ilość wolnych rodników w organizmie jest niezbędna. Chronią one organizm od bakterii, wirusów, niszczą komórki zwyrodniałe. Problemy rozpoczynają się wtedy, kiedy powstaje nadmiar wolnych rodników, które w celuuzyskania brakujących elektronów, nieustannie atakują zdrowe komórki organizmu, a tym samym naruszają normalną ich działalność oraz powodują różne choroby. Mogą rozpocząć się niekontrolowane reakcje chemiczne, które stymulują rozwój nowotworów i innych chorób.

Pijąc wodę alkaliczną, organizm otrzymuje dodatkową ilość wolnych elektronów, które są absorbowane przez wolne rodniki. Ze względu na właściwości antyoksydacyjne wody alkalicznej chronione są zdrowe komórki, jest wzmacniany system odpornościowy organizmu.

2. Alkalizuje organizm

ALKALICZNE WARTOŚCI pH = 8,5 - 9,5 są najbardziej odpowiednie dla środowiska wewnętrznego organizmu. Płyny wewnętrzne, z wyjątkiem kwasu żołądkowego, a także narządy są lekko alkaliczne. Najbardziej alkalicznymi są narządy i krew noworodków (pH krwi= 7,45). Niestety, w procesie wzrostu i rozwoju organizmu, stają się one bardziej kwaśne. Alkaliczność krwi zmniejsza się, skupienia pozostałości kwasowych i związane z tym ryzyko chorób, rośnie, a niezbędne do zmniejszenia kwasowości minerały alkaliczne organizm może otrzymać tylko razem z odpowiednią żywnością i napojami. W wodzie alkalicznej, jak mówi sama jej nazwa, oprócz jonów hydroksylowych znajdują się także - wymagane do neutralizacji pozostałości kwasowych - jony metali alkalicznych (wapnia, magnezu, potasu, sodu). Są one niezbędne w dość sporych ilościach dla prawidłowego funkcjonowania większości narządów. W wodzie alkalicznej brak kwasotwórczych resztek soli (chloru, siarki, fosforu, itd.). Pozostają one w wodzie kwasowej. Dlatego, codziennie pijąc wodę alkaliczną, organizm otrzymuje wystarczające ilości minerałów alkalicznych, utrzymywane jest alkaliczne środowisko organizmu, zmniejsza się zakwaszenie organizmu, a tym samym wzmacnia się odporność organizmu na choroby.

3. Bezpośrednie absorbowanie

MNIEJSZE FORMACJE MOLEKULARNE. Cząsteczki wody alkalicznej są połączone w znacznie mniejsze formacje (5-6 cząsteczek) niż w zwykłej wodzie pitnej (10-13 cząsteczek). Dlatego, woda alkaliczna - z uwagi na inna budowę niż zwykła woda - łatwiej i szybciej przedostaje się do komórek; (pojawia się w płynie mózgowym już w ciągu 1 minuty od spożycia, co może poprawić zdolność myślenia i koncentracji.) Woda z takimi właściwościami znacznie lepiej nawadnia tkanki, rozpuszcza i usuwa najtrudniej osiągalne toksyny. Woda alkaliczna bardzo skutecznie neutralizuje i rozpuszcza skupione pozostałości kwasowe, które potem są łatwo usuwane przez nerki.

4. Bardziej ciekła

MNIEJSZE NAPIĘCIE POWIERZCHNIOWE. Napięcie powierzchniowe wody alkalicznej jest prawie dwa razy niższe niż wody wodociągowej. Oznacza to, że alkaliczna woda jest bardziej ciekła, „mokra”. Pamiętając to, że krew to 90 % wody, łatwo zrozumieć, że gdy dostarczamy wystarczającą ilość wody alkalicznej, krew staje się bardziej ciekłą. Jest to bardzo ważne, ponieważ gdy organizm kwaśnieje, krew zagęszcza się, zakłóca się krążenie krwi, zwiększa się zagrożenie powstania skrzepów krwi, w rezultacie np. zawałow serca....Gdy pijemy wodę alkaliczną, krew staje się rozrzedzona zaś - a taka krew rozpuszcza złogi w żyłach.

5. Więcej tlenu

ZWIĘKSZONA ZAWARTOŚĆ TLENU. W wodzie alkalicznej dominują ujemne jony OH - Dlatego, pijąc wodę alkaliczną organizm otrzymuje proporcjonalnie dodatkową dawkę tlenu. A gdzie tlen, tam i życie, energia. Proces przemiany materii w dużym stopniu zależy od rodzaju środowiska, w którym odbywa się ten proces. W przypadku braku tlenu, węglowodany rozkładają się tylko częściowo, zaczyna się proces fermentacji. To jest bardzoważne, bo wiemy, że rak rozwija się w warunkach, w których procesy przemiany materii odbywają się w środowisku z niską zawartością tlenu.


 

 

A - inteligentny panel dotykowy z LCD; B - elektroda ciemna (anoda) tytan; C - elektroda jasna (katoda); D - podstawka pod elektrody; E - pojemnik zewnętrzny, F - pojemnik wyjmowany 0,7 l; G - elektroda srebrna, gruba, wtyk gwintowany

 

  

ZASTOSOWANIA PRAKTYCZNE WODY ALKALICZNEJ I KWASOWEJ:

Przykładowe zastosowania praktyczne alkalicznej wody zjonizowanej:

Poza najważniejszym - piciem wody dla zdrowia: Przygotowywanie ryżu, Eliminowanie cierpkości, Gotowanie warzyw, Przygotowywanie kawy lub herbaty, Parzenie ziół leczniczych, Mieszanie drinków, Przygotowywanie mleka w proszku, Uzupełnianie płynów po wysiłku fizycznym, Leczenie kaca, Płukanie ust przy myciu zębów, Hodowla kiełków fasoli, Przynoszenie ulgi w kaszlu, Dla zwierząt domowych, Usuwanie plam z odzieży, Hodowla kwiatów i innych roślin.

Poza tym DZIĘKI NASZYM JONIZATOROM NIE BĘDĄ PAŃSTWO MUSIELI KUPOWAĆ WODY MINERALNEJ CZY NOSIĆ JEJ ZE STUDNI OLIGOCEŃSKIEJ...

 

Przykładowe zastosowania praktyczne kwaśnej wody jonizowanej:

Mycie warzyw oraz owoców, Gotowanie jajek, Mycie mięsa oraz ryb, Gotowanie makaronu; Wyrabianie ciasta; Mycie naczyń; Usuwanie osadów z filiżanek oraz dzbanków na herbatę, Pranie odzieży, Spłukiwanie włosów po myciu, Mycie twarzy, Woda do nawilżacza, Usuwanie zanieczyszczeń z mebli, Czyszczenie (dezynfekcja) deski do krojenia oraz ścierki do naczyń; Sprzątanie, czyszczenie (dezynfekcja) łazienki oraz toalety; Mycie samochodu…

 

DZIAŁANIE, SPECYFIKACJE, CERTYFIKATY JONIZATORA WODY

 

JAK TO DZIAŁA?

Jonizator to urządzenie bezpieczne, niezawodne, przy tym oszczędza czas. Na pokrywie jest elektroniczny panel sterujący z menu obrazkowym i słownym w jęz. polskim z ekranem LCD, na którym ustawia się pożądane pH wody. Wystarczy wlać wodę do naczynia, wybrać pożądane pH (nie czas pracy) i wcisnąć START. Urządzenie samo oblicza czas pracy, w zależności od jakości wody danego dnia, i już po kilku minutach otrzymujemy wodę o zadanym pH i ORP. Zakończenie jonizacji urządzenie sygnalizuje samo sygnałem dźwiękowym - po czym wyłącza się. Zjonizowana woda jest gotowa do użytku. Należy zdjąć pokrywę z elektrodami i postawić ją na dołączonej w komplecie podstawce, a dzbanek można zanieść prosto na rodzinny stół. (Wśród dodatkowych akcesoriów jest możliwość nabycia przykrywki na dzbanek, żeby nie stał otwarty). Urządzenie jest opatentowane i ma certyfikaty, jest tez odpowiednie dla zwierząt. Jonizator jest długowieczny; używany zgodnie z instrukcją - posłuży 20 lat lub więcej.

 

Jonizator ma inteligentny panel LCD - który sam sygnalizuje, że:

 • mineralizacja wody jest za niska/za wysoka
 • urządzenie przegrzanie
 • pokrywa jest nieprawidłowo włożona i należy ją poprawić;
 • należy wyczyścić elektrody
 • należy wymienić membrany.
 • należy zmienić pozycje naczynia wyjmowanego
 • nalano zbyt dużo wody
 • brak wody lub niedokręcona elektroda srebrna.

 INSTRUKCJA FILMOWA - KLIKNIJ NA OBRAZEK PONIZEJ

 

 

Możliwe ustawienia w zależności od celu:


 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA, CERTYFIKATY:

 • Pojemność - 3 litry
 • Napięcie zasilania - 110-230 V, 50-60 Hz (dostosowany do pracy za granica, z gniazdkami o innym napięciu i częstotliwości prądu)
 • Bezpieczniki 2 A
 • Materiał elektrod: katoda: medyczna stal nierdzewna; Anoda: tytan + elektroda srebrna
 • Masa elektrody srebrnej ok. 10 g (próba 99,99)
 • Średni czas elektrolizy przy produkcji: wody zjonizowanej - 5 min; wody srebrnej - 2 sek.
 • Średni czas elektrolizy przy produkcji:- pH=8.0 - 5-7 min.; pH=9.2 - 10-17 min.
 • Średnie zużycie energii przy produkcji:- wody jonizowanej - 170 W; wody srebrnej - 6 W
 • pH/ORP max: 11.00/-1000 mV
 • pH/ORP min : 2.4/1200 mV
 • Wymiary: 250 x 160 x 240 mm
 • Masa urządzenia - 1,2 kg
 • Warunki użytkowania: temperatura powietrza: 5-40 C; temperatura wody: do 25 C; wilgotność względna: do 80% przy 25C, przewodność elektryczna wody: 100-1400 mS (64-900 ppm)
 • Made in UE
 • Atesty, m.in. polskiego PZH (Państwowego Zakładu Higieny)
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Nasz jonizator jako jedyny na świecie posiada 3 funkcję: produkcji wody srebrnej, czego nie maja nawet droższe urządzenia.
 • Woda w słynnym miejscu uzdrowień w Lourdes ma ORP -400; nasz jonizator potrafi wytworzyć wodę do -1000 ORP, czyli 2,5 razy lepszą.

 

 

W KOMPLECIE;

 • Jonizator wody alkalicznej i srebrnej - Najlepszej Wody Świata
 • 1 membrana już zamontowana (1 membrana starczy na ok 1-3 miesiące; urządzenie samo da znać, że należy ją wymienić :-) + 2 zapasowe
 • elektrodą srebrna z gwintowanym uchwytem
 • talerzyk podstawka do stawiania pokrywy z elektrodami
 • naczynie wyjmowane 0,7 l
 • Instrukcja drukowana - z kartą gwarancyjną,
 • Całość w oryginalnym kolorowym pudełku producenta, od razu gotowe do użytku
 • Faktura
 • Gwarancja 2 lata. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce. Stały dostęp do części eksploatacyjnych.
 • Możliwość zakupu na raty - online, w 15 minut
 • Możliwe zamówienia telefoniczne: 880-880-450

+ 4 GRATISY:

 1. książka: "Woda zjonizowana - życie bez chorób"
 2. broszura: Rekomendacje używania wody zjonizowanej i wody srebrnej; (zastosowania medyczne, gospodarcze)
 3. broszura: "Dlaczego trzeba pić zjonizowana wodę alkaliczną"
 4. broszura kolorowa: "Jak woda wpływa na Twoje zdrowie"

 + elektroniczny miernik pH do wody za 1 zł +Filtr do wody QUATORFILTER  - opis:

Przeznaczony jest do oczyszczania wody wodociągowej w warunkach domowych. Wymienny wkład wykonany jest z materiałów sorpcyjnych o strukturze włókien i granulatu, dzięki czemu zapewnia wielostopniowe usuwanie metali ciężkich i chloru z wody, nadając jej bezwonny zapach i neutralny smak. Posiada 6 stopni filtracji:

 • drobna siatka ze stali nierdzewnej
 • filtr polipropylenowy 0,01 mikrona
 • filtr KDF-55
 • siarczan wapnia
 • węgiel aktywny
 • membrana ceramiczna

Cechy produktu:

 • -przyjazne środowisku galwanizowane, antykorozyjne trudnopalne srebro
 • -trwałe surowce, bezpieczne do stosowania w kontakcie z żywnością
 • -kompletny montaż (w tym trzy przejściówki) dla różnych instalacji kranów
 • -filtr ceramiczny o wysokiej gęstości skutecznie usuwa osad, nieczystości, rdzę, drobnoustroje, zachowuje korzystne minerały do wielokrotnego czyszczenia

Zalety produktu:

 • niewielkie rozmiary urządzenia, prosta samodzielna instalacja, nie wymaga podłączenia do prądu
 • instalacja produktu: nadaje się do kranów z gwintem wewnętrznym 22m, 24mm oraz kranów bez gwintu 14-20mm
 • certyfikaty: BPA Free, SGS, ISO-9001, FDA - (amerykańskiej USA Agencji Żywności i Leków)


 JONIZATORY WODY NA ŚWIECIE:

W ciągu ostatnich 30 lat świat fascynują wskaźniki zdrowia populacji Japonii, Korei Południowej. W tych krajach wprowadzane są nowoczesne technologie poprawy jakości wody i jej indykatorów biologicznych. W 1965 r. Departament Zdrowia w Japonii zatwierdził wodę alkaliczną jako środek medyczny. W Japonii picie wody alkalicznej to styl życia; prawie co 5 osoba używa wody alkalicznej. Co roku do tej wielkiej grupy ludzi dochodzi kolejny milion. Zarówno w Japonii jak i w Korei woda zjonizowana jest wykorzystywana do leczenia różnych dolegliwości. W szpitalach zamiast drogich i kontrowersyjnych leków używa się wody alkalicznej lub kwaśnej.

 

 
Opinie o produkcie
-----------------------

Anna 17 Listopada 2020

Faktycznie wszyscy w rodzinie czuje się coraz lepiej... dziekujemy


Kasia 1 Grudnia 2020

Żałuję, że wczesniej nie wiedziałam o tym jonizatorze...ja, mąż i dzieci mogliśmy się pozbyć wcześniej różnych dolegliwości, zamiast cierpiec..


Jan 11 Maja 2021

Podziękowanie - działa na 100%. Woda smaczniejsza i jakos lekko po niej.


Patryk 15 Czerwca 2021

Nie za bardzo wierzyłem, lecz działanie przeszło moje oczekiwania...czuje na sobie różne dobre działania tej wody, samopoczucie coraz lepsze, ustępują różne dolegliwości… wreszcie coś co działa!


Jan 16 Lutego 2022

Faktycznie coś w tym jest, cala rodzina czuje się lepiej, woda smacznadziała, jak mówili; wreszcie firma, która nie łże, jak inne… miłe i profesjonalne podecie, szef kompetentny, poza tym czuje się ze pragnie pomagać innym… będę stałym klientem tego sklepu.


Zbigniew 17 Marca 2023

Smaczna i delikatna woda, pies jak sprobowal tej wody juz nie chce pic innej


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl