JONIZATOR WODY ALKALICZNEJ - UŻYWANY. NAJLEPSZEJ WODY ŚWIATA! Używany, okazja!

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 999,00 zł 999.00 PLN
Cena w innych sklepach: 1 689,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 594 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: 4E58-7324F_20181212172733

Opis

 
 
 

 

 Jonizator wody aQuator silver 3 litrowy (z elektrodą srebrną) – to urządzenie domowe w kształcie dzbanka, które wykorzystując proces elektrolizy wody, w ciągu kilku minut produkuje w tym samym czasie, w dwóch odrębnych sekcjach:

 

Wodę alkaliczną [żywą]-2,7 litra +

 wodę kwasową [martwą]0,3 litra

 

Dodatkowo 

 wodę srebrną -srebro koloidalne 3 litry- o różnych, dowolnych stężeniach.

 

(+gratis)

 

 

 

Nie wiek, ale choroby powodują starzenie. Proces starzenia to nic innego jak zużycie składników mineralnych w celu neutralizacji kwaśnych produktów. Sucha skóra czy zmarszczki nie są oznaką starości, ale braku odpowiedniej wody.

 

Dziwimy się, że coraz więcej i coraz młodszych ludzi, nawet dzieci choruje na choroby wieku starczego. Zanieczyszczenie środowiska, złe nawyki żywieniowe, stres pogarszają przemianę materii. Przyczyną większości chorób jest zakwaszenie organizmu. Nowoczesna dieta która zakorzeniła się w krajach Zachodu (także w Polsce) składa się główne z pokarmu zakwaszającego nasz organizm: produkty mięsne, z białej maki, pieczywo białe, ryby, słodycze, kawa, soki, napoje, alkohol, soki pasteryzowane, napoje gazowane... Tak jedzą nasi przyjaciele, w taki sposób obchodzimy Święta...

  Organizm stara się powstałe w procesie przemiany materii kwasy zneutralizować i usunąć, lecz w tym celu musi mieć odp. ilość minerałów alkalicznych, z których najważniejsze to: potas, sód, wapń, magnez. Niedobór tych minerałów zwiększa kwasowość organizmu i zmniejsza zasadowość krwi.   Dozwolony zakres wskaźnika zasadowości krwi jest bardzo wąski: ph=7.3-7.45. Nawet niewielkie odchylenia od tych wartości prowadza do poważnych problemów zdrowotnych, a przy zwiększeniu kwasowości krwi do pH=6.95 człowiek traci przytomność i umiera.

 Organizm nie jest w stanie sam pozbyć się wszystkich - często narastających latami- zanieczyszczeń kwasowych; gromadzą się one w różnych miejscach ciała. Przyczyną nadwagi, otyłości jest gromadzenie się w ciele nieusuniętych utwardzonych pozostałości kwasowych (cholesterol, siarczany, fosforany, kamienie nerkowe, moczowe...). W miejscach, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia kwasowe ulega zakłóceniu krążenie krwi, w efekcie do narządów nie dostaje się odp. ilość tlenu z krwią; ich funkcje są naruszane. Tak oto gromadzenie zanieczyszczeń kwasowych jest początkiem chorób, np.:- w przypadku niedoboru substancji alkalicznych organizm „pożycza” wapń z kości- co prowadzi do takich chorób jak osteoporoza; - w przypadku nadmiaru soli kwasu moczowego rodzi się dna moczanowa (podagra, artretyzm); - w przypadku braku jonów wapnia zakłóca się produkcja insuliny powstaje ryzyko cukrzycy; - jedną z przyczyn wysokiego ciśnienia jest to, ze w kwaśnym środowisku krew gęstnieje.

 Pozostałości kwasowe gromadzą się także w naczyniach krwionośnych. Organizm stara się przyklejać te cząsteczki do ścianek tętnic, a to ogranicza przeciek krwi, hamuje aktywność serca. W taki sposób zakłócane jest krążenie krwi, zaczynają się choroby serca, rozwija się miażdżyca. Zwiększony wysiłek fizyczny, sytuacje stresowe mogą spowodować nagły znaczny wzrost ciśnienia krwi i wypchnięcie pływających pozostałości, które mogą zatkać naczynia krwionośne... (ryzyko zawału, wylewów...) Jeżeli pijemy zjonizowaną wodę alkaliczną - pozostałości kwasowe są naturalnie rozpuszczane i usuwane. Choroby powstają zawsze w środowisku kwasowym; w środowisku alkalicznym nie może powstać żadna choroba.

 Przy stałym piciu wody alkalicznej (świeżej - nie butelkowanej - to już nie alkaliczna!) skóra i całe ciało odzyskuje/zachowuje zdrowy, jędrny wygląd; wygładzają się zmarszczki, ciało odmładza się, włosy pięknieją, oczy błyszczą:-) Wyglądamy młodziej i piękniej :-)

 

Woda alkaliczna - Woda Która Leczy;  Najlepsza Woda Świata (żywa, miękka) - jest miękką, bezwonną wodą o smaku wody deszczowej. Jej właściwości:

 • - Naturalny środek pobudzający, 
  - Przeciwutleniacz naturalny, 
  - Alkalizuje organizm, 
  - Jest lekko wchłaniana,
  - Mniejsze napięcie powierzchniowe, 
  - Zmniejsza zakwaszenie organizmu,
  - Chroni zdrowe komórki, 
  - Wzmacnia system immunologiczny organizmu.

Przy codziennym użyciu jest pobudzana naturalna siła organizmu, jest wspomagany system odnowy organizmu, zmniejsza się zakwaszenie ciała, polepsza się samopoczucie. W (świeżej) wodzie alkalicznej nie może się rozwinąć żadna choroba.

 

 

 Warto wiedzieć, że zjonizowana woda alkaliczna nadany ujemny potencjał utleniania - redukcji utrzymuje stosunkowo niedługo. Dlatego zjonizowaną wodę alkaliczną należy zużyć jak najszybciej – póki jest świeża – najlepiej w ciągu 12 godzin od wytworzenia.

 W sklepach można spotkać butelkowaną, według napisów na etykietkach, zjonizowaną wodę alkaliczną. Lecz taka woda, w najlepszym wypadku, może być nazwana wodą zasadową, gdyż ORP w takiej wodzie nie zachowuje ujemnych wartości.

 

Woda kwasowa (martwa, twarda) posiada dodatni ładunek elektryczny i ma właściwości

kwasowe. Woda kwasowa ma kwaśny smak, zapach kwasu i chloru. Jej właściwości to: 

 

 • Naturalny środek bakteriobójczy,
 • Mocny oksydant,
 • Ma właściwości antyseptyczne, antyalergiczne, przeciwzapalne,
 • Niszczy martwe i uszkodzone komórki oraz ciała obce próbujące przedostać się do organizmu,
 • Zwalcza różnorodne choroby, które są powodowane bakteriami, 
 • Niszczy różnorodnych niszczycieli roślin, grzybki i inne organizmy powodujące choroby.,
 • Niszczy bakterie i mikroby.

Woda kwasowa jest w większości przeznaczona dla użytku zewnętrznego: do dezynfekcji ran, odnowy naturalnej kwasowości skóry, dezynfekcji pomieszczeń, w ekologicznej gospodarce. 

 

Woda srebrna -srebro koloidalne

 

 Niezastąpiony środek bakteriobójczy: błyskawicznie unicestwia ponad 650 chorobotwórczych drobnoustrojów; zabija wirusy, bakterie i grzyby (antybiotyki: tylko bakterie i tylko kilka rodzajów); przy tym nie szkodząc; nie uszkadzając dobroczynnej flory bakteryjnej. Natomiast leki chemiczne zawsze maja skutki uboczne.  Nieprzypadkowo określana jako "naturalny antybiotyk"; używana długo zanim w ogóle wynaleziono antybiotyki. Woda srebrna pozytywnie działa na organizm. Używana profilaktycznie wzmacnia system obronny organizmu. Srebro jest nietoksyczne, stymuluje proces wzrostu kości, przyspiesza gojenie się różnorodnych ran. W procesie elektrolizy jonizator wody ze srebra najwyższej próby (99,99%) nasyca wodę określona ilością jonów srebra. 

 Srebro jest wyjątkowe również dlatego, ze zabija nie tylko bakterie, ale też grzyby oraz wirusy. Co ważne-bakterie czy wirusy nie przyzwyczajają się do srebra, zatem nie uodparniają się z czasem - inaczej niż w przypadku szeroko stosowanych antybiotyków.  

 
 

 

                  Przykładowe praktyczne zastosowania alkalicznej wody zjonizowanej

 

 Najważniejsze-  picie wody, poza tym: Przygotowywanie ryżu, Eliminowanie cierpkości, Gotowanie warzyw, Przygotowywanie kawy lub herbaty, Parzenie ziół leczniczych, Mieszanie drinków, Przygotowywanie mleka w proszku, Uzupełnianie płynów po wysiłku fizycznym, Leczenie kaca, Płukanie ust przy myciu zębów, Hodowla kiełków fasoli, Przynoszenie ulgi w kaszlu, Dla zwierząt domowych, Usuwanie plam z odzieży, Hodowla kwiatów i innych roślin.

Poza tym DZIĘKI NASZYM JONIZATOROM NIE BĘDĄ PAŃSTWO MUSIELI KUPOWAĆ WODY MINERALNEJ CZY NOSIĆ JEJ ZE STUDNI OLIGOCEŃSKIEJ...

 

     Przykładowe praktyczne zastosowania kwaśnej wody zjonizowanej

 

 Mycie warzyw oraz owoców, Gotowanie jajek, Mycie mięsa oraz ryb, Gotowanie makaronu; Wyrabianie ciasta; Mycie naczyń; Usuwanie osadów z filiżanek oraz dzbanków na herbatę, Pranie odzieży, Spłukiwanie włosów po myciu, Mycie twarzy, Woda do nawilżacza, Usuwanie zanieczyszczeń z mebli, Czyszczenie (dezynfekcja) deski do krojenia oraz ścierki do naczyń; Sprzątanie, czyszczenie (dezynfekcja) łazienki oraz toalety; Mycie samochodu…

(Więcej zastosowań: medycznych i gospodarczych - w komplecie: "Rekomendacje zastosowań…")

 

Jonizator to urządzenie bezpieczne, ekonomiczne, niezawodne, przy tym oszczędza czas i energię. Na pokrywie jest elektroniczny panel sterujący w jęz. polskim z ekranem LCD, na którym ustawia się pożądane pH wody. Wystarczy wlać wodę do naczynia, wybrać pożądane pH i i wcisnąć START. Już po kilku minutach jonizacja jest zakończona; urządzenie sygnalizuje to sygnałem dźwiękowym - po czym wyłącza się. Zjonizowana woda jest gotowa do użytku. Urządzenie jest opatentowane i ma certyfikat.

 

 Dane techniczne:

* Pojemność - 3 litry

* Napięcie zasilania - 110-230 V, 50-60 Hz
* Materiał elektrod: katoda: medyczna stal
nierdzewna; Anoda: tytan + elektroda srebrna
* Masa elektrody srebrnej ok, 10 g (próba 999,9)
* Średni czas elektrolizy przy produkcji:
-wody zjonizowanej - 5 min.
-wody srebrnej - 2 sek.
* Średni czas elektrolizy przy produkcji:
- pH=8.0 - 5-7 min.
- pH=9.2 - 10-17 min.
* Średnie zużycie energii przy produkcji:
- wody jonizowanej - 170 W
- wody srebrnej - 6 W 
* pH/ORP max: 11.40/-915
* pH/ORP min : 2.02/1134
* Wymiary: 250 x 160 x 240 mm 
* Masa urządzenia - 1,2 kg 
* Warunki użytkowania:
- temperatura powietrza - 5-40 C
- temperatura wody - 10-25 C
* Made in UE
* Instrukcja w języku polskim
*  Serwis  pogwarancyjny
 

 
  
  1- Jonizator generator wody alkalicznej - Najlepszej Wody Świata 
 
2- Uchwyt z elektroda srebrną
 
3- Naczynie wyjmowane do wody kwaśnej
 
4- Talerzyk podstawka do stawiania pokrywy
 
5- 3 membrany zapasowe, jedna założona; (możliwość dokupienia 20 szt., po zakupie wskażę gdzie) 
  
6- Wydawnictwa w języku polskim:  
- Dlaczego należy pić wodę zjonizowaną 
- Rekomendacje używania wody zjonizowanej i wody srebrnej-medyczne, gospodarcze
  - książka: Woda zjonizowana - życie bez chorób
 
11- Instrukcja w języku polskim, dane techniczne
12- Całość w oryginalnym kolorowym pudełku producenta.
 
 
 
 
 
Uwaga: Urządzenie używane, model 2016, w stanie bardzo dobrym... po gwarancji, lecz polski dystrybutor prowadzi serwis pogwarancyjny, sprzedaż akcesoriów, np. stała sprzedaż membran itp.
 Taniej od tegorocznego modelu o 670 zł, warto.
 
Sprzedaż grzecznościowa, prywatna, bez faktury. 
 
Prywatnie dodaję gratis: jonizator komputerowo-samochodowy z instrukcją pl.
 
 
 
 

JONIZATORY WODY NA ŚWIECIE:

W ciągu ostatnich 30 lat świat fascynują wskaźniki zdrowia populacji Japonii, Korei Południowej. W tych krajach wprowadzane są nowoczesne technologie poprawy jakości wody i jej indykatorów biologicznych. W 1965 r. Departament Zdrowia w Japonii zatwierdził wodę alkaliczną jako środek medyczny. W Japonii picie wody alkalicznej to styl życia; prawie co 5 osoba używa wody alkalicznej. Co roku do tej wielkiej grupy ludzi dochodzi kolejny milion. Zarówno w Japonii jak i w Korei woda zjonizowana jest wykorzystywana do leczenia różnych dolegliwości. W szpitalach zamiast drogich i kontrowersyjnych leków używa się wody alkalicznej lub kwaśnej.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl