JONIZATOR WODY ALKALICZNEJ bez chloru, siarki. pH 11, ORP-1000 + MIERNIK pH. DARMOWA WYSYŁKA + gratisy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 570,00 zł 1570.00 PLN
Cena w innych sklepach: 1 689,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 942 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: 4E58-7324F_20190213132005

Opis


"Zjonizowana woda alkaliczna, wytwarzana za pomocą jonizatora wody, to największy wynalazek w dziedzinie zdrowia od czasu wynalezienia penicyliny przez Aleksandra Fleminga"

Dr. W. Kelley, Kolegium Medycyny Metabolicznej, autor książki: „Leczenie nowotworów” 

JONIZATOR WODY ALKALICZNEJ; NAJLEPSZEJ WODY ŚWIATA! WODA PITNA BEZ CHLORU, SIARKI, FOSFORU.. NEUTRALIZACJA WOLNYCH RODNIKÓW! Osiąga do 11 pH, ORP do -1000 mV. Najnowszy model 2019 r. (+ 5 gratisów)


 
Jonizator wody alkalicznej 3 litrowy urządzenie domowe w kształcie dzbanka, które - wykorzystując proces elektrolizy wody - w ciągu kilku minut przetwarza zwykłą wodę w:

Wodę alkaliczną  [żywą] -2,3 litra i 

wodę kwasową  [martwą]- 0,7 litra. 

 

+5 gratisów

 

Woda Alkaliczna - Woda która leczy. Najlepsza Woda Świata!

  

Jeśli cierpisz na: 

otyłość, dnę moczanową (podagra, artretyzm), cukrzycę, osteoporozę, choroby serca, depresję i wszelkie inne choroby - to urządzenie jest dla Ciebie, oczywiście jeśli jest oryginalne. 

 

Nie wiek, ale choroby powodują starzenie. Proces starzenia to nic innego jak zużycie składników mineralnych w celu neutralizacji kwaśnych produktów. Sucha skóra czy zmarszczki nie są oznaką starości, ale braku odpowiedniej wody.

 

 Dziwimy się, że coraz więcej i coraz młodszych udzi, nawet dzieci  choruje na choroby wieku starczego. Zanieczyszczenie środowiska, złe nawyki żywieniowe, stres pogarszają przemianę materii. Przyczyną większości chorób jest zakwaszenie organizmu. Nowoczesna dieta która zakorzeniła się w krajach Zachodu (także w Polsce) składa się główne z pokarmu zakwaszającego nasz organizm: produkty mięsne, z białej maki, pieczywo białe, ryby, słodycze, kawa, soki, napoje, alkohol, soki pasteryzowane, napoje gazowane... Tak jedzą nasi przyjaciele, w taki sposób obchodzimy Święta...

  Organizm stara się powstałe w procesie przemiany materii kwasy zneutralizować i usunąć, lecz w tym celu musi mieć odp. ilość minerałów alkalicznych, z których najważniejsze to: potas, sód, wapń, magnez. Niedobór tych minerałów zwiększa kwasowość organizmu i zmniejsza zasadowość krwi. Dozwolony zakres wskaźnika zasadowości krwi jest bardzo wąski: pH=7.3-7.45. Nawet niewielkie odchylenia od tych wartości prowadza do poważnych problemów zdrowotnych, a przy zwiększeniu kwasowości krwi do pH=6.95 człowiek traci przytomność i umiera.

 Organizm nie jest w stanie sam pozbyć się wszystkich - często narastających latami- zanieczyszczeń kwasowych; gromadzą się one w różnych miejscach ciała. Przyczyną nadwagi, otyłości jest gromadzenie się w ciele nieusuniętych utwardzonych pozostałości kwasowych (cholesterol, siarczany, fosforany, kamienie nerkowe, moczowe...). W miejscach, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia kwasowe ulega zakłóceniu krążenie krwi, w efekcie do narządów nie dostaje się odp. ilość tlenu z krwią; ich funkcje są naruszane. Tak oto gromadzenie zanieczyszczeń kwasowych jest początkiem chorób, np.:- w przypadku niedoboru substancji alkalicznych organizm „pożycza” wapń z kości- co prowadzi do takich chorób jak osteoporoza; - w przypadku nadmiaru soli kwasu moczowego rodzi się dna moczanowa (podagra, artretyzm); - w przypadku braku jonów wapnia zakłóca się produkcja insuliny powstaje ryzyko cukrzycy- jedną z przyczyn wysokiego cisnienia  jest to, ze w kwaśnym środowisku krew gęstnieje.

 Pozostałości kwasowe gromadzą się także w naczyniach krwionośnych. Organizm stara się przyklejać te cząsteczki do ścianek tętnic, a to ogranicza przeciek krwi, hamuje aktywność serca. W taki sposób zakłócane jest krążenie krwi, zaczynają się choroby serca, rozwija się miażdzyca. Zwiększony wysiłek fizyczny, sytuacje stresowe mogą spowodować nagły znaczny wzrost ciśnienia krwi i wypchnięcie pływających pozostałościktóre mogą zatkać naczynia krwionośne... (ryzyko zawału, wylewów...) Jeżeli pijemy zjonizowaną wodę alkaliczną - pozostałości kwasowe są naturalnie rozpuszczane i usuwane. Choroby powstają zawsze w środowisku kwasowym; w środowisku alkalicznym nie może powstać żadna choroba.

ZAKWASZENIE - MATKĄ WSZYSTKICH CHORÓB.

Przy stałym piciu wody alkalicznej (świeżej, nie butelkowanej - to już nie alkaliczna!) - skóra i całe ciało odzyskuje - zachowuje zdrowy wygląd; wygładzają się zmarszczki, cera poprawia, znika cellulit, wzrasta energia i libido, opóźnia się proces siwienia i starzenia, włosy pięknieją,  oczy błyszczą:-) Wyglądamy młodziej i piękniej :-)

 

WODA ALKALICZNA - NAJLEPSZA WODA ŚWIATA, WODA ŻYCIA (żywa, miękka) - jest miękką, bezwonną wodą o smaku wody deszczowej. Jej właściwości:

 • Alkalizuje (odkwasza) organizm
 • Jest lekko wchłaniana,
 • Naturalny środek pobudzający,
 • Przeciwutleniacz naturalny,
 • Mniejsze napięcie powierzchniowe,
 • Zmniejsza zakwaszenie organizmu,
 • Chroni zdrowe komórki,
 • Wzmacnia system immunologiczny organizmu.
 • Przy codziennym użyciu pobudzana jest naturalna energia organizmu, wspomagany system odnowy, zmniejsza się zakwaszenie ciała, polepsza się samopoczucie. W wodzie alkalicznej (świeżo wytworzonej) nie może się rozwinąć żadna choroba.

 

WODA KWASOWA, KWAŚNA (martwa, twarda) posiada dodatni ładunek elektryczny. Woda kwasowa ma kwaśny smak, zapach kwasu i chloru. Jej właściwości to:

 • Naturalny środek bakteriobójczy,
 • Ma właściwości antyseptyczne, antyalergiczne, przeciwzapalne,
 • Niszczy martwe i uszkodzone komórki oraz ciała obce próbujące przedostać się do organizmu,
 • Zwalcza różnorodne choroby, które są powodowane bakteriami,
 • Zwalcza niszczycieli roślin, grzybki i inne organizmy powodujące choroby.,
 • Niszczy bakterie i mikroby.

Woda kwasowa jest w większości przeznaczona dla użytku zewnętrznego: do dezynfekcji ran, odnowy naturalnej kwasowości skóry, dezynfekcji pomieszczeń, w ekologicznej gospodarce.


 

CHARAKTERYSTYKA WODY ZJONIZOWANEJ, w TYM ALKALICZNEJ:

 Wodę jonizowaną charakteryzują dwa parametry: potencjał utleniania i redukcji: „ORP” (mV), oraz wskaźnik wodorowy: „pH”.  Woda zjonizowana posiada energię elektryczną (ORP), którą można mierzyć w milivoltach (mV), ; może mieć wartość ujemną lub dodatnią, która zwiększa się lub zanika wraz z upływem czasu. Woda alkaliczna ma wartości ORP ujemne (ORP-), woda kwasowa - dodatnie (ORP+). Wartości pH zawarte są w przedziale 0-14 jednostek. Niższe pH wody oznacza kwasowość, wyższe pH - alkaliczność wody. pH wody alkalicznej zawiera się w przedziale od 7 do 12, a kwasowej od 7 do 2. Woda pitna jest neutralna i ma pH ok. 7-7.5

Dla zdrowia istotniejszy jest  czynnik ORP niż pH, bo to ujemne ORP (im bardziej ujemne tym lepiej) eliminuje wolne rodniki, a nie pH. Zatem woda alkaliczna jest faktycznie "alkaliczną" tylko wtedy, kiedy ma wysoki i ORP i pH razem - a taka jest jedynie zaraz po wytworzeniu. Warto wiedzieć, że zjonizowana woda alkaliczna nadany ujemny potencjał ORP utrzymuje stosunkowo niedługo; już po 30 sekundach od wytworzenia zaczyna wracać do stanu początkowego (zjawisko fizyczne). Dlatego zjonizowaną wodę alkaliczną należy zużyć szybko, najlepiej natychmiast – póki jest świeża i najlepsza.

W sklepach można spotkać butelkowaną - przynajmniej według napisów na etykietkach - zjonizowaną wodę "alkaliczną"; lecz taka woda, w najlepszym wypadku, może być nazwana jedynie wodą zasadową, gdyż ORP w takiej wodzie nie zachowuje ujemnych wartości (kiedy ma wysoki tylko pH ale zerowy lub dodatni ORP - to już nie woda alkaliczna). 


 

CZYTAJ WIĘCEJ: (możesz czytać online lub pobrać na swój komputer lub wydrukować i przeczytać później):

- Dlaczego należy pić zjonizowaną wodę alkaliczną?     ---- >>>>> KLIKNIJ TU

- FAQ - Najczęstsze pytania nt jonizatora wody                     ---->>>>> KLIKNIJ TU 

- Instrukcja obsługi jonizatora wody aQUATOR - pdf             ---->>>>> KLIKNIJ TU                                                 

A - inteligentny panel dotykowy z LCD; B - elektroda ciemna (anoda) tytan; - elektroda jasna (katoda); D - podstawka pod elektrody; E -  pojemnik  zewnętrzny, - pojemnik wyjmowany 0,7 l; 

 

 

 

 

ZASTOSOWANIA PRAKTYCZNE WODY ALKALICZNEJ I KWASOWEJ:

Przykładowe  zastosowania praktyczne alkalicznej wody zjonizowanej:

Poza najważniejszym - piciem wody dla zdrowia: Przygotowywanie ryżu, Eliminowanie cierpkości, Gotowanie warzyw, Przygotowywanie kawy lub herbaty, Parzenie ziół leczniczych, Mieszanie drinków, Przygotowywanie mleka w proszku, Uzupełnianie płynów po wysiłku fizycznym, Leczenie kaca, Płukanie ust przy myciu zębów, Hodowla kiełków fasoli, Przynoszenie ulgi w kaszlu, Dla zwierząt domowych, Usuwanie plam z odzieży, Hodowla kwiatów i innych roślin.

Poza tym DZIĘKI NASZYM JONIZATOROM NIE BĘDĄ PAŃSTWO MUSIELI KUPOWAĆ WODY MINERALNEJ CZY NOSIĆ JEJ ZE STUDNI OLIGOCEŃSKIEJ...

 

Przykładowe zastosowania praktyczne kwaśnej wody jonizowanej:

Mycie warzyw oraz owoców, Gotowanie jajek, Mycie mięsa oraz ryb, Gotowanie makaronu; Wyrabianie ciasta; Mycie naczyń; Usuwanie osadów z filiżanek oraz dzbanków na herbatę, Pranie odzieży, Spłukiwanie włosów po myciu, Mycie twarzy, Woda do nawilżacza, Usuwanie zanieczyszczeń z mebli, Czyszczenie (dezynfekcja) deski do krojenia oraz ścierki do naczyń; Sprzątanie, czyszczenie (dezynfekcja) łazienki oraz toalety; Mycie samochodu…

 

 

DZIAŁANIE, SPECYFIKACJE, CERTYFIKATY JONIZATORA WODY

JAK TO DZIAŁA?

Jonizator to urządzenie bezpieczne, niezawodne, przy tym oszczędza czas. Na pokrywie jest elektroniczny panel sterujący z menu obrazkowym i słownym w jęz. polskim z ekranem LCD, na którym ustawia się pożądane pH wody. Wystarczy wlać wodę do naczynia, wybrać pożądane pH (nie czas pracy) i wcisnąć START. Urządzenie samo oblicza czas pracy, w zależności od jakości wody danego dnia, i już po kilku minutach otrzymujemy wodę o zadanym pH i ORP. Zakończenie jonizacji urządzenie sygnalizuje samo sygnałem dźwiękowym - po czym wyłącza się. Zjonizowana woda jest gotowa do użytku. Należy zdjąć pokrywę z elektrodami i postawić ją na dołączonej w komplecie podstawce, a dzbanek można zanieść prosto na rodzinny stół. (Wśród dodatkowych akcesoriów jest możliwość nabycia przykrywki na dzbanek, żeby nie stał otwarty). Urządzenie jest opatentowane i ma certyfikaty, jest tez odpowiednie dla zwierząt. Jonizator jest długowieczny; używany zgodnie z instrukcją - posłuży 20 lat lub więcej.

 

Jonizator ma inteligentny panel LCD - który sam sygnalizuje, że:

 • mineralizacja wody jest za niska/za wysoka
 • urządzenie przegrzanie
 • pokrywa jest nieprawidłowo włożona i należy ją poprawić;
 • należy  wyczyścić elektrody
 • należy wymienić membrany.
 • należy zmienić pozycje naczynia wyjmowanego
 • nalano zbyt dużo wody
 • brak wody lub niedokręcona elektroda srebrna.
 • Możliwości menu panelu:


 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA, CERTYFIKATY:

 • Pojemność - 3 litry
 • Napięcie zasilania - 110-230 V, 50-60 Hz (dostosowany do pracy za granica, z gniazdkami o innym napięciu i częstotliwości prądu)
 • Bezpieczniki 2 A
 • Materiał elektrod: katoda: medyczna stal nierdzewna; Anoda: tytan
 • Średni czas elektrolizy przy produkcji: wody zjonizowanej - 5 min;  wody srebrnej - 2 sek.
 • Średni czas elektrolizy przy produkcji:- pH=8.0 - 5-7 min.; pH=9.2 - 10-17 min.
 • Średnie zużycie energii przy produkcji:- wody jonizowanej - 170 W;
 • pH/ORP max: 11.00/-1000 mV
 • pH/ORP min : 2.4/1200 mV
 • Wymiary: 250 x 160 x 240 mm
 • Masa urządzenia - 1,2 kg
 • Warunki użytkowania: temperatura powietrza: 5-40 C; temperatura wody: do 25 C; wilgotność względna: do 80% przy 25C, przewodność elektryczna wody: 100-1400 mS (64-900 ppm)
 • Made in UE (Litwa)
 • Atesty, m.in. polskiego PZH (Państwowego Zakładu Higieny)
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Woda w słynnym miejscu uzdrowień w Lourdes ma ORP -400; nasz jonizator potrafi wytworzyć wodę do -1000 ORP, czyli 2,5 razy lepszą.

 

 

 

W KOMPLECIE;

 • Jonizator wody alkalicznej - Najlepszej Wody Świata
 • 2 szt. membran + 1 już zamontowana (1 membrana starczy na ok 1-3 miesiące; urządzenie samo da znać, że należy ją wymienić :-)
 • talerzyk podstawka do stawiania pokrywy z elektrodami
 • naczynie wyjmowane 0,7 l
 • Instrukcja drukowana - z gwarancją,
 • Całość w oryginalnym kolorowym pudełku producenta, od razu gotowe do użytku
 • Faktura
 • Gwarancja 2 lata. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stały dostęp do części eksploatacyjnych.
 • Możliwość zakupu na raty -  online, w 15 minut (prosimy o kontakt) 

+ 5 GRATISÓW:

 1. książka: "Woda zjonizowana - życie bez chorób"
 2. broszura: Rekomendacje używania wody zjonizowanej i wody srebrnej; (zastosowania medyczne, gospodarcze)
 3. JONIZATOR KOMPUTEROWO - SAMOCHODOWY - opis KLIKNIJ TU
 4. MIERNIK pH WODY z aż 3 buforami do kalibracji
 5. PŁYTA CD- a w niej: informacje, filmy itp.
    

Możliwość dobrania akcesoriów, w zestawie z jonizatorem taniej niż pojedyńczo, np.: 

 1. dodatkowych 10 membran - cena 60 zl /zamiast 70 zl
 2. pokrywy na dzbanek -  cena 50 zl/zamiast 60
 3. innych rzeczy dostępnych w sklepie 

 

ZAPRASZAMY DO  OBEJRZENIA FILMU -  INSTRUKCJI VIDEO NT. JONIZATORA WODY ALKALICZNEJ - kliknij na zdjęcie poniżej:

  

JONIZATORY WODY NA ŚWIECIE:

W ciągu ostatnich 30 lat świat fascynują wskaźniki zdrowia populacji Japonii, Korei Południowej. W tych krajach wprowadzane są nowoczesne technologie poprawy jakości wody i jej indykatorów biologicznych. W 1965 r. Departament Zdrowia w Japonii zatwierdził wodę alkaliczną jako środek medyczny. W Japonii picie wody alkalicznej to styl życia; prawie co 5 osoba używa wody alkalicznej. Co roku do tej wielkiej grupy ludzi dochodzi kolejny milion. Zarówno w Japonii jak i w Korei woda zjonizowana jest wykorzystywana do leczenia różnych dolegliwości. W szpitalach zamiast drogich i kontrowersyjnych leków używa się wody alkalicznej lub kwaśnej.


 

 W innym miejscu sklepu wersja jonizatora wody alkalicznej z dodatkową, trzecią elektrodą - srebrną - do wytwarzania wody srebrnej, niszczącej bakterie, wirusy i grzyby - a na którą jedyną te patogeny nie potrafią się uodpornić >>> KLIKNIJ TU<<<

 
Opinie o produkcie
-----------------------
 

Anna 17 Listopada 2018

Faktycznie wszyscy w rodzinie czuje się coraz lepiej... dziekujemy


  Kasia 1 Grudnia 2018

Żałuję, że wczesniej nie wiedziałam o tym jonizatorze...ja, mąż i dzieci mogliśmy się pozbyć wcześniej różnych dolegliwości, zamiast cierpiec..


 Jan 1 Stycznia 2019

Podziękowanie - działa na 100%. Woda smaczniejsza i jakos lekko po niej.


 Patryk 11 Stycznia 2019

Nie za bardzo wierzyłem, lecz działanie przeszło moje oczekiwania...czuje na sobie różne dobre działania tej wody, samopoczucie coraz lepsze, ustępują różne dolegliwości… wreszcie coś co działa!


 Jan 16 Stycznia 2019

Faktycznie coś w tym jest, cala rodzina czuje się lepiej, woda smacznadziała, jak mówili; wreszcie firma, która niłże, jak inne… miłe i profesjonalne podecie, szef kompetentny, poza tym czuje się ze pragnie pomagać innym… będę stałym klientem tego sklepu.


Zbigniew 17 Stycznia 2019 

Smaczna i delikatna woda, pies jak sprobowal tej wody juz nie chce pic innej 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl