OCZYSZCZACZ ŻYWNOŚCI WODY POWIETRZA (SMOG) OZONATOR + JONIZATOR + Gratisy

Ozonator-film-skelp.png
 • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Koniec promocji za:
2020-01-31 23:59:59
Cena: 399,00 zł 379,00 zł 379.00 PLN
ilość szt.
Zyskujesz 222 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.997 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: 1B9A-589CB

Opis

 
 
 2w1: Dwie funkcje w jednym urządzeniu:

1-Oczyszczacz żywności, wody, powietrza (ozonem) - z programatorem 

2-Emiter 3.000.000 jonów ujemnych; powietrze w mieszkaniu jak w górach, lesie...

(Nagroda-na Targach Zdrowia i Urody. Nasze urządzenie było też prezentowane w telewizji TVN-vide film na końcu)

+ gratis

 

 
 
 

 Dziwimy się, że coraz więcej i coraz młodszych ludzi, nawet dzieci  choruje na choroby wieku starczego. Zanieczyszczenie środowiska, złe nawyki żywieniowe, stres pogarszają przemianę materii. Przyczyną większości chorób jest zakwaszenie organizmu. Nowoczesna dieta która zakorzeniła się w krajach Zachodu (także w Polsce) składa się główne z pokarmu zakwaszającego nasz organizm: produkty mięsne, z białej maki, pieczywo białe, ryby, słodycze, kawa, soki, napoje, alkohol, soki pasteryzowane, napoje gazowane... Tak jedzą nasi przyjaciele, w taki sposób obchodzimy Święta...

  Organizm stara się powstałe w procesie przemiany materii kwasy zneutralizować i usunąć, lecz w tym celu musi mieć odp. ilość minerałów alkalicznych, z których najważniejsze to: potas, sód, wapń, magnez. Niedobór tych minerałów zwiększa kwasowość organizmu i zmniejsza zasadowość krwi. Dozwolony zakres wskaźnika zasadowości krwi jest bardzo wąski: pH=7.3-7.45. Nawet niewielkie odchylenia od tych wartości prowadza do poważnych problemów zdrowotnych, a przy zwiększeniu kwasowości krwi do pH=6.95 człowiek traci przytomność i umiera.

 Organizm nie jest w stanie sam pozbyć się wszystkich - często narastających latami- zanieczyszczeń kwasowych; gromadzą się one w różnych miejscach ciała. Przyczyną nadwagi, otyłości jest gromadzenie się w ciele nieusuniętych utwardzonych pozostałości kwasowych (cholesterol, siarczany, fosforany, kamienie nerkowe, moczowe...). W miejscach, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia kwasowe ulega zakłóceniu krążenie krwi, w efekcie do narządów nie dostaje się odp. ilość tlenu z krwią; ich funkcje są naruszane. Tak oto gromadzenie zanieczyszczeń kwasowych jest początkiem chorób, np.:- w przypadku niedoboru substancji alkalicznych organizm „pożycza” wapń z kości- co prowadzi do takich chorób jak osteoporoza; - w przypadku nadmiaru soli kwasu moczowego rodzi się dna moczanowa (podagra, artretyzm); - w przypadku braku jonów wapnia zakłóca się produkcja insuliny powstaje ryzyko cukrzycy- jedną z przyczyn wysokiego cisnienia  jest to, ze w kwaśnym środowisku krew gęstnieje.

 Pozostałości kwasowe gromadzą się także w naczyniach krwionośnych. Organizm stara się przyklejać te cząsteczki do ścianek tętnic, a to ogranicza przeciek krwi, hamuje aktywność serca. W taki sposób zakłócane jest krążenie krwi, zaczynają się choroby serca, rozwija się miażdzyca. Zwiększony wysiłek fizyczny, sytuacje stresowe mogą spowodować nagły znaczny wzrost ciśnienia krwi i wypchnięcie pływających pozostałościktóre mogą zatkać naczynia krwionośne... (ryzyko zawału, wylewów...Choroby powstają zawsze w środowisku kwasowym; w środowisku alkalicznym nie może powstać żadna choroba.

 


ZAKWASZENIE - MATKĄ WSZYSTKICH CHORÓB! 

Główną przyczyną zakwaszenia - to żywność fatalnej jakości; a jeść i pic musi każdy; to już nie ta jakość żywności co jeszcze 25 lat temu... obecnie pełna konserwantów, dodatków, polepszaczy, chemii; zwierzęta karmione paszą modyfikowaną; szprycowane sterydami, antybiotykami żeby nie chorowały, często karmione na siłę, aby szybko przytyły; zabijane zwierzęta wydzielają hormony stresu, które zostają w mięsie - a potem ludzie to wszystko jedzą...

Wiedzą Państwo co się dzieje, jak włoży się mięso do wody i zaozonuje? (sami wypróbowaliśmy); pojawiają się kleiste, ciągliwe substancje niczym "gluty" oraz biała piana... wiedzą Państwo co oznacza ta piana? otóż ozon utlenia penicyliny i inne antybiotyki... czyli widać, co siedzi w żywności... a ludzie to jedzą i jeszcze dzieciom dają... Jak widać ozonator dziś - w dobie żywności tak pełnej chemii i skażonej- to nie luksus ale wręcz konieczność. Ratuj się komu zdrowie i życie miłe, swoje i bliskich!

Ozonatorem można oczyszczać nie tylko mięso, ale wszelka inna żywność jak warzywa, także owoce, posypywane pestycydami, aby się długo nie psuły...

Producentów obchodzi tylko własny interes, czyli żeby żywność nie zepsuła się zanim się nie sprzeda; a że potem klient będzie to jadł i zakwaszał organizm, w efekcie potem chorował i cierpiał - to już ich nie interesuje. Oczywiście sami takiej "żywności" nie jedzą, bo dobrze wiedza, co w niej siedzi; taka żywność jest tylko na sprzedaż... Trzeba zatem samemu się bronic i nie dopuścić, żeby producenci żywności nas truli - bo kto nam pomoże, jak nie my sami?

Niezdrowe odżywianie się jest przyczyną śmierci setek tysięcy Polaków rocznie!

 
 
CHARAKTERYSTYKA – DZIAŁANIE OZONATORA:
 
 Generator ozonu produkuje ozon, który pełni funkcje silnego sterylizatora. Ozon działa bakteriobójczo, usuwa bakterie wirusy, grzyby, pleśnie, pestycydy, fungicydy, roztocza, pyły i pyłki alergiczne w powietrzu i wodzie, oraz jako gaz dociera zarówno do produktów żywnościowych jak i do wszelkich przedmiotów w pomieszczeniu ozonowanym. 
 
Jako jeden z najsilniejszych utleniaczy usuwa wszelkie zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego w tym tytoniowe, pozarowe, popowodziowe i inne. W większych stęzeniach zabija insekty i gryzonie których zaden inny środek nie jest w stanie całkowicie wyeliminować. Ozon nie maskuje zapachów lecz je usuwa.
 
 Ozon doskonale rozpuszcza się w wodzie, dotleniając ją i usuwając z niej wszelkie zanieczyszczenia i wtrącenie typu chlor, Żelazo, wapń, glony itp.

Ozonatorem można oczyszczać także powietrze do oddychania (smog!) oraz wodę do picia oraz do kąpieli...Kąpiel w ozonowanej wodzie działa korzystnie na likwidację schorzeń skórnych typu grzybice i inne. Ozonator zaopatrzony jest w rurkę i dyfuzor umożliwiający ozonowanie wody.
 
 Ozon posiada mocno rozpoznawalny zapach (jak powietrze po burzy).
 


Przykladowe zastosowania:
 
 • Sterylizacja żywności- (owoców, warzyw, mięsa, ryb, jaj, owoców morza, kasz etc)...; przedłużanie ich świeżości...
 • Dezynfekcja zastawy stołowej, naczyń, sztućców, desek do krojenia.
 • Ozonowanie wody pitnej. (w komplecie rurka do ozonowania wody). Przez 6-10 minut skutecznie naozonujemy i dotlenimy wodę, a jednocześnie oczyścimy ją z chloru, amoniaku, bakterii, metali ciężkich czy chloroformu. Wodę tak przygotowaną używamy do gotowania, picia ( po 20 minutach), płukania i mycia zębów.
 •  Kąpiel ozonowa – działa korzystnie na skórę, odpręża organizm, leczy cellulit, choroby grzybicze skóry, trądzik, wypryski, usuwa brzydki zapach stóp. Rurkę z dyfuzorem umieszczamy w napełnionej częściowo wodą wannie o temperaturze wody do 45ºC i ozonujemy przez 10 minut.
 •  Ozonowanie pomieszczeń - skutecznie strylizuje i usuwa wszelkie zapachy jak dym papierosowy, zapach moczu, świezej farby, spalenizny, i zwierząt domowych.
 •  Ozonowanie Lodówki - usuniemy wszelkie zapachy i bakterie. Takze szafy ubraniowe, garderoby, szafki z obuwiem.
 •  Akwaria, oczka wodne- usuwanie bakterii, glonów, dotlenianie wody.
 •  Samochody, osobowe środki transportu. Ozonowanie samochodów jest jedynym skutecznym sposobem usunięcia z ich wnętrz, tapicerki, sufitu, podłogi bakterii, wirusów, zarodników, pleśni grzybów i zapachów. Ozonowanie powinno się przeprowadzać dwa razy w roku, a w międzyczasie stosować dostępne u nas oczyszczacze jonizatory powietrza zasilane z gniazdka zapalniczki.
 • Działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niz chloru.

(W INNYM MIEJSCU SKLEPU MAMY URZĄDZENIE POLEPSZAJĄCE WODĘ PITNĄ - JONIZATOR WODY ALKALICZNEJ - KLIKNIJ TU)

 
 
 
STEROWANIE, WSKAŹNIKI, PROGRAMATOR CZASU PRACY
 
INSTRUKCJA OBSŁUGI:
 
Aby włączyć ozonator-jonizator - należy wtyczkę (1) włożyć do gniazda elektrycznego, po czym ustawić timer-programator (5) na żądany czas pracy (1-30 min.) Rozpoczyna pracę pompa powietrzna, zapala się wskaźnik sygnalizujący prace ozonatora-czerwona dioda (4); a z otworu z boku zaczyna wypływać ozon. Otwór ten może zostać odsłonięty przy ozonowaniu powietrza w pomieszczeniu; natomiast przy ozonowaniu żywności, wody do picia, wody do kąpieli itd-należy założyć wężyk silikonowy (7) z kamieniem dyfuzora (8). (w komplecie 2 wężyki silikonowe + 2 dyfuzory). Po zakończeniu zadanego czasu pracy urządzenie wyłączy się samo, automatycznie.
 
Aby uruchomić jonizator emiter jonów ujemnych - należy wcisnąć przycisk (2). Zapali się zielona dioda sygnalizacyjna (3), a z kratki (9) wypływa powietrze zjonizowane ujemnie. Aby wyłączyć należy ponowne wcisnąć przycisk (2)- zielona dioda zgaśnie.
   
            
+  2 FUNKCJA:
EMITER 3.000.000 JONÓW UJEMNYCH, OCZYSZCZACZ  POWIETRZA (SMOG) -
GÓRY I LAS W TWOIM DOMU!

 Jonizator powietrza jest urządzeniem wytwarzającym jony ujemne - prozdrowotne cząstki powietrza. Poprzez wytwarzanie wysokiego ujemnego napięcia generuje on strumień jonów ujemnych wysyłanych do otoczenia. Jonizator posiada niezwykle wydajny generator jonów ujemnych o wydajności 3.000.000 jonów-/cm 3. 

 Jonizator ma zastosowanie do oczyszczania powietrza nawet w pomieszczeniach mieszkalnych do 30 m², a także w obiektach użyteczności publicznej, handlowych, biurowych, przemysłowych etc. W pomieszczeniach o większej kubaturze stosuj się dwa ozonatory, lub więcej - w zależności od potrzeb. 

 W pomieszczeniach, w których pracuje jonizator, jakość powietrza porównywana jest do naturalnego powietrza w lasach, przy wodospadach lub nad morzem. Jonizatory powietrza znalazły zastosowanie w metodzie leczenia rozpowszechnionej na całym świecie - JONOTERAPII.
 
Badania naukowe potwierdziły, że dowolna koncentracja jonów ujemnych wpływa pozytywnie na organizm ludzi, roślin, zwierząt - bez skutków ubocznych.

Tzw. Jonoterapia leczy choroby układu oddechowego, ale również między innymi:
 • reumatyzm, nerwobóle, migreny, system nerwowy.
 • redukuje zmęczenie, polepszają się zdolności psychoruchowe, natlenienie mózgu i postrzeganie przestrzenne.
 • wpływa korzystnie na dobre samopoczucie, przyśpiesza odpoczynek, następuje wzmożona koncentracja, lepsze przyswajanie nauki.
 Jonizator ten także:
 • usuwa szkodliwe skutki promieniowania urz. elektrycznych, np. telewizora (jonizacje dodatnia). 
 • Eliminuje z powietrza bakterie, wirusy, kurz, dym papierosowy, pyłek kwiatowy, alergeny...co ważne dla alergików. 
 • Pomaga osobom chorym na astmę, ułatwia oddychanie..
 • oczyści powietrze w pokoju od wszelkich zanieczyszczeń bez środków chemicznych. Ujemne jony i ozon usuwają zanieczyszczenia – a nie maskują jak znane wyroby. 
 • Jonizator wykorzystuje naturalne zjawisko fizyczne występujące podczas burzy - wtedy tez mamy jonizacje powietrza i wytwarza się ozon...a po burzy każdy czuje się doskonale.
 

 
NASZ OZONATOR POLECANY W TELEWIZJI
 
 Nasz ozonator oprócz zdobycia nagrody na Targach miał tez prezentację w TV, kliknij na obrazek
 
 
 
 

 
   
 
 
Dane techniczne:
 • Napięcie zasilania 220-240 V/50 Hz 
 • Znamionowa moc pobierania < 20 W
 • Znamionowa wydajność ozonu 600-800 mg (realna wydajność wynosi 600 mg/h dla wilgotnosci powietrza 55%. Przy mniejszej wilgotnosci wydajnosc zwieksza sie nawet o ok. 50)
 • Wydajność pompy 5 l/min
 • Wydajność jonów ujemnych: 3.000.000 / cm 3
 • Poziom hałasu < 35 dB
 • Żywotność >4000 godz.
 • Waga brutto 1500 g (z rurkami silikonowym i dyfuzorami)
 • Obsługiwane powierzchnie 10÷40 m²
 • Wymiary: (dl/szer/wys) 20x10x30 cm
 • Programator: czas pracy 1-30 minut
 • Produkt spelniajacy dyrektywy unijne, oznakowany znakiem CE. 
 
W komplecie:
 • ozonator z funkcja jonizacji
 • 2 rurki silikonowe
 • 2 kamienie dyfuzory
 • opakowanie
 • instrukcja polska
 • faktura 
 • gwarancja 12 miesięcy.

(w komplecie są dwa wężyki o długości 1m każdy.)

 • Przy zakupie 2 sztuk gratis: JONIZATOR KOMPUTEROWO -  SAMOCHODOWY>>>KLIKNIJ<<<


  

Polecamy tez inne urządzenia w kontekście ratowania i dbałości o zdrowie, m. in.:

 • Tester żywnosci (warzyw, owoców, mięsa, ryb) + jakości wody + licznik Geigera... 6 pomiarów..możliwość badania ilości szkodliwych azotanów w żywności  - KLIKNIJ TU 
 • Zapper dr Becka + Generator Srebra Koloidalnego - zabójca patogenów; generator impulsów 3,9 Hz, max 27 Volt - na bakterie, wirusy, grzyby (np. Candida albicans), pasożyty, robaki, krętki (np borelioza, kiła)..- z dodatkową funkcją wytwarzania srebra koloidalnego -  - KLIKNIJ TU 

 

 
Opinie o produkcie:
---------------------------
 
Jadwiga 1 listopada 2015
Bardzo dobry stosunek mnogości funkcji i zastosowań - do umiarkowanej ceny. Spotykałam podobne urządzenia, z jedna tylko funkcją, a droższe... dodatkowo jeszcze jonoterapia.... Polecam.

 
Maria Wąwoźniak 31 stycznia 2016
Kupiłam jonizator z funkcją ozonowania tydzien temu, jestem bardzo zadowolona, 8 lat porannego kaszlu jak ręką odjął, nie macie pojęcia jaka to ulga...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl