RABAT 2% DLA NOWYCH KLIENTÓW (kolejne zakupy jeszcze taniej)-przy art. bez promocji i rejestracji. DARMOWA WYSYŁKA OD 1000 zł. Możliwe zakupy na RATY. Zamówienia także telefoniczne, tel. 880.880.450 (godz. 10.00-17.00)

PURPUROWA PŁYTKA TESLI 30x30 cm - oryginalna z USA na zamówienie

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 899,00 zł 899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 8116-20621_20180228160358

Opis

 PRODUKT NA ZAMÓWIENIE sprowadzany z USA, wpłata min. 50% z góry.

 WPROWADZENIE:

 

Nicola Tesla (1856 - 1943) naukowiec, inżynier, pionier w wielu dziedzinach teorii i praktyki nauki, odkrywca o niesamowitej wyobraźni, a jednocześnie praktyk; wiedział jak zmaterializować swoje naukowe odkrycia, które mialy na celu służenie ludzkości...

"Jeśli chcesz zrozumieć tajemnicę wszechświata, patrz na wibrację i częstotliwość....”  mawiał Nicola Tesla ...

Wielki Humanista i nieprzeciętny naukowiec, wydaje się, że był jedynym, który rozumiał Wszechświat jako wibrację, częstotliwość i wiedział jak to zastosować w praktyce.

Złożył ponad 700 patentów, najbardziej znane to: radio (tak, tak - to nie Markoni, który ukradł rozwiązanie cewki Tesli, co potwierdził Sąd Najwyższy USA); telefon (nie Bell, który znany był z tego że kradnie pomysły innym); bezprzewodową transmisję, elektryczność, prąd zmienny, który mamy w gniazdkach i wiele, wiele innych... Bez niego i jego wynalazków świat nie wyglądałby tak jak dziś...

M.in. pragnął zapewnić ludzkości darmową energię elektryczną; miał zresztą opracowaną i wypróbowaną metodę jej produkcji i bezprzewodowego przesyłania... mogliśmy mieć darmową i nieograniczoną energię elektryczną... dokumentacja tego i wielu innych jego wynalazków leży gdzieś głęboko ukryta, bo zagrażała - i zagraża nadal - interesom firm energetycznych, naftowych, motoryzacyjnych i innych...

Purpurowe Płytki to był także jeden z jego pomyslów.

Linda Goodman, sławna pisarka i astronom w swej książce "Star Signs" (Znaki Gwiazd) - nadała Płytkom Tesli nazwę "purpurowe płytki" - i tak są nazywane do dziś na całym świecie. Pisze ona w swej książce, że człowiek, który pracował z Teslą nad konstrukcją płytki, zachowywał anonimowość. Dopiero po jego śmierci, jego firma, gdzie płytki  były i są nadal produkowane - opublikowała dane o nim. Był to Ralph Bergstresser (1912 - 1998), urodzony w Kolorado, USA, pracował z Teslą w latach 1940-tych.

Jest on również autorem książki "Dr. Nikola Tesla: Forgotten Superman of Our Industrial Age" (Dr. Nikola Tesla Zapomiany Superman Przemysłowej Ery)

Każda purpurowa płytka wyprodukowana przez jego firmę posiada dobrze widoczną laserowo wypaloną pieczęć, logo firmy, określone wymiary  oraz kolor (purpury) - i to wszystko razem świadczy o jej autentyczności.

Ponieważ dzięki skuteczności przez dziesięciolecia popularność tych płytek na  świecie rośnie (choć w Polsce są mało znane ) - reszta świata próbuje kopiować te płytki; maja one żadne lub o wiele słabsze działanie niż oryginalne (jak to podróbki); falszerze obawiając się naruszenia praw patentowych i odpowiedzialności sądowej celowo zmieniają rozmiary i kolory oryginalnych płytek - dzięki temu (+ brak laserowego loga) można rozpoznać nieoryginalne płytki.

Producent oryginalnych purpurowych płyt Tesli (w USA) monitoruje sytuacje i ma wykaz tych, którzy oferują fałszywe płytki Tesli; są to "producenci" ze Szwajcarii, Niemiec, Serbii, Indii, + kilku sprzedawców internetowych. Oryginalne Płytki Tesli mają rozmiary jak podano na końcu strony; nasze są oryginalne, sprowadzane z USA.

DZIAŁANIE:

Struktura atomowa płytek Tesli została zmieniona i jest w harmonii/rezonansie - z energia Wszechświata, z drganiami siły życiowej. Specjalnie skonstruowana płytka jest jak nadajnik i odbiornik ENERGII życia - Siły życia - darmowej życiodajnej energii, która przeobraża wszystko i każdego, kto znajduje się w zasięgu jej działania; korzystna dla roślin, zwierząt, ludzi, gleby i żywności.

Mogą tez oczyszczać żywność i wodę na  poziomie energetycznym. Na dużą płytkę kładzie się zakupy żywnościowe na około 15 minut, płytka zmieni polaryzację produktów, czyli sprawi, że wszystkie użyte do produkcji niezdrowe chemikalia i dodatki przestają być dla nas szkodliwe. Wino złej jakości pozostawione na płytce zamienia się w ocet, natomiast w miarę dobre wino, lub whisky staje się wspaniałe, m.i. dlatego zabroniono sprzedaży płytek w Japonii (ludzie kupowali średniej jakości alkohol zamiast drogiego - co spowodowało spadek obrotów).

I jeszcze jedno; płytki Tesli potrafią znikać, po prostu;  nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje, lecz na świecie były doniesienia o znikaniu, dematerializacji; może i Wam tak się zdarzyć.

Płyta Tesli w kolorze purpurowym, rozmiar 30x30 cm - takie rozmiary ma niniejsza płytka oryginalna, na zamówienie. W innym miejscu płytki Tesli prostokąt i okrągłe, wisior. Płytki oryginalne, sprowadzane z USA.

Możliwe modele (podane wymiary to wymiary oryginalnych płytek Tesli): 

  • 1- wisior, średnica ok 4 cm,
  • 2- płytka średnia - 7x11 cm,
  • 3- płytka duża - ok 30x30 cm - na zamówienie)

Do każdej płytki dołączona jest oryginalna ulotka w jęz, angielskim. Już mała płytka może zdziałać duże cuda, ale pożyteczne jest posiadanie do różnych celów różnych rozmiarów pod ręką. 

Zaleca się używanie płyty z folią ochronną, jak tez nie kładzenie niczego bezpośrednio na płytę, by jej nie porysować, zadrapać itp.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl