TESTER TWARDOSCI WODY PASKOWY NIEMIECKI Aquadur polska instr.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 9,99 zł 9.99 PLN
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: FBEA-759C3

Opis

Niemiecki paskowy tester twardości wody Aquadur, używany w laboratoriach. Niemiecka jakość i precyzja. 

Niemiecka skala twardości jest najpopularniejsza i używana na całym świecie.

Paski najwyższej jakości, niemieckie, (a nie chińskie, jak gdzie indziej) 

Twardość wody odgrywa ważną rolę w życiu codziennym oraz w wielu gałęziach przemysłu. Woda twarda może mieć niekorzystny wpływ na smak i wygląd żywności. A zupełnie fatalny na zdrowie dorosłych, dzieci, zwierząt...

 AquaDur ® paski testowe do szybkiego i łatwego oznaczania twardości wody. W wodzie miekkiej pasek przyjmuje kolor zielony, w wodzie twardej czerwony. Zanurzony na sekunde pasek zmienia kolor w ciagu 1 min.  z zielonego na czerwony. Nastepnie porownuje sie wyniki do tabeli barw i odczytuje wyniki twardosci i stopien tej twardości. 
 W ten sposob wygodnie i szybko sprawdzimy, jaką mamy wodę w domu: miekką czy twarda.

Z kolei poprzez okreslenie stopnia twardości wody można zdecydowac, czy zachodzi koniecznosc poprawy jakosci wody, polepszenia jakosci wody pitnej, instalowania zmiękczacza wody itp.

Tabela barw pokazuje wyniki w  skalach: niemieckiej, francuskiej, angielskiej oraz w molach/m3.


 

Ogólnie rzecz biorąc, woda jest często klasyfikowana jako "miękka" lub "twarda". 


 

 Twardość wody pitnej wg norm polskich powinna wynosić 60-500 mg CaCO³/dm³

Twardość wody odgrywa ważną rolę w życiu codziennym oraz w wielu gałęziach przemysłu. Woda twarda może mieć niekorzystny wpływ na smak i wygląd żywności. A zupełnie fatalny na zdrowie dorosłych, dzieci, zwierząt...

Twarda woda hamuje spienianie mydła, więc w wodzie twardej należy używać większej ilości detergentów w celu osiągnięcia tych samych wyników czyszczenia, jak w miękkiej wodzie. Ponadto twarda woda może powodować zwapnienie i może uszkodzić maszyny, urządzenia AGD (np.pralki, czajniki), rury lub jednostki grzewcze.

W wielu branżach twardość wody jest ważnym parametrem w kontroli procesu i musi być ciągle monitorowana. Niektóre przykłady przemysłu obejmują przemysł tekstylny, fabryki barwników, pralnie, roboty wodne, a także hodowla ryb i akwakultura. 

 

Paski testowe twardości wody są idealnym wyborem do szybkiego, łatwego i niezawodnego określania twardości wody. Cena dotyczy 1 szt, pasek zapakowany w szczelną folię. Polska instrukcja.

 

- Możliwy hurt - min 100 szt w cenie 299 zl (2,99 /szt) - w oryginalnej metalowej fabrycznie zaplombowanej tubie >>>KLIKNIJ<<<

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl