TŁUMACZ - TRANSLATOR
 

Paczkomat

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

RABAT 2% DLA NOWYCH KLIENTÓW (kolejne zakupy jeszcze taniej-przy art. bez promocji i rejestracji) DARMOWA WYSYŁKA OD 1000 zł. Zamówienia także telefoniczne: 880-880-450 (w godz. 10.00-16.00)

Reklamacje i zwroty, gwarancje

 

GWARANCJA i serwis

 Część produktów sprzedawanych w naszym sklepie posiada gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją, skontaktuj się z najbliższym punktem serwisowym, wskazanym w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie doprowadzić sprzęt do sprawności.

 Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu lub transakcji (paragon lub faktura, dowod przelewu itp.) aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi.


 

REKLAMACJE

 Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy otworzyć przesyłkę w obecności kuriera, a w razie stwierdzenia uszkodzeń czy braków zażądać sporządzenia protokołu rozbieżności przez kuriera.

 Podobnie - po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności.

 Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

Opis procedury reklamacji: 

 1.  Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: prezentownia24@tlen.pl,     lub w formie pisemnej na adres do reklamacji Sprzedawcy:

  Adres do reklamacji: CENTRUM POPRAWY ZDROWIA, ul Aluzyjna 33F/508; 03-149 Warszawa.

  Przed wysyłką reklamowanego produktu prosimy wcześniej poinformować sprzedawcę o wybranym sposobie wysyłki, najlepiej mailem.

 2.  poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

         - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nr konta
         - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, kopię faktury, paragonu,     przelewu itp.
         - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 
         - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 14 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych.

 5. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: prezentownia24@tlen.pl lub telefonicznie Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

 6. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres email bądź na adres poczty tradycyjnej.

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzeniroszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do w/w trybu i procedur rozstrzyganisporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 

ZWROTY, odstąpienie od umowy

Prawo odstąpienia od umowy.

 Zgodnie z obowiązującą ustawa o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) z 30 maja 2014 r - Konsument który zawarł umowę z przedsiębiorcą na odległość może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie jak np. bezpośredni koszt zwrotu.

 Za konsumenta uważa się osobę fizyczną (lub firmę) dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

W/w prawo odstąpienia od umowy nie ma zastosowania w przypadku z czynności prawnej (zakupu): przedsiębiorcy od osoby prywatnej bądź jednej osoby prywatnej od innej osoby prywatnej.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

 1. Adres wysyłkowy do zwrotów: CENTRUM POPRAWY ZDROWIA, ul Aluzyjna 33F/508; 03-149 Warszawa. Należy wcześniej poinformować sprzedawcę o wybranym sposobie wysyłki, telefonicznie lub mailem.
 2. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
 3. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które ma być przekazany zwrot pieniędzy. Wzór oświadczenia-patrz "Regulamin" 
 4. Nie przymujemy zwrotów w postaci pobrań.
 5. ciągu 14 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 6. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

Procedura zwrotu - patrz także Regulamin:  (Prawo odstąpienia od umowy-zwroty)

 

 Każdy problem zawsze staramy się rozwiązać w sposób satysfakcjonujący obie strony. Towary oferowane w sklepie staramy się, gdzie to możliwe (np. towar nie jest zaplombowany fabrycznie itp.) - sprawdzać przed wysyłka; jeśli coś by nie działało - mogło coś się stać w transporcie - różne rzeczy się zdarzają...  Nie należy wtedy upadać na duchu, tudzież poddawać się rozpaczy:-) Jeśli z produktem, który otrzymałeś są jakieś problemy - skontaktuj się z nami - a na pewno rozwiążemy ten problem pozytywnie:-) 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl